Red Sea Max Nano 75l

Kód: CODE-3896
1 000 € 833,33 € bez DPH
do 10 dní
Môžeme doručiť do:
13.7.2022

Plne vybavený akváriový systém s otvorenou hladinou s objemom 75l.
/ neobsahuje stolík pod akvárium /

Rozmer nádrže : 45x45x45cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Red Sea Max Nano 75l

Red Sea MAX®  NANO kombinuje moderný, bezrámový design s najmodernejšou technológiou.
Takto plne vybavený systém s označením REEF-SPEC® poskytuje všetko potrebné , aby ste si mohli užívať krásu a rôznorodosťsvojho korálového útesu namiesto starostí s výberom techniky, a jej kompatibilitou.

Nové morské MAX® NANO je vybavené najmodernejšou technológiou, ktorá je určená fanúšikom reefových akvárií.
Zahrňuje LED osvetlenie AI Prime HD s vstavanou Wi-Fi technológiou, filtráciu REEF-SPEC® so systémom vodnej cirkulácie, jednotku pre automatické doplňovanie odparu (ATO) a jednoduchý prístup pre ovládanie el.zdroja.

Jednoduchá video prezentácia morského akvária Red Sea Max nano :

Red Sea MAX®  s certifikáciou REEF-SPEC® pomáha úspešnej prevádzke morského akvária.
Certifikácia REEF-SPEC® je súborom mnohých kritérií, ktoré sú výsledkom dlhoročného výskumu firmy Red Sea s cielom zaistiť trvalý rast všetkých druhov korálov vrátane náročných "SPS" v prostredí umelo vytvoreného útesu.
Tieto znalosti boli získavané po dobu 25 rokov a vytvorili základ špecifikácie všetkých akvárií produktovej rady Red Sea MAX®.

Pokročilé LED osvetlenie s integrovanou Wi-Fi
MAX® NANO je vybavené LED osvetlením AI Prime HD, ktoré disponuje tou najmodernejšou LED technológiou s cielom poskytovať skvelý výkon a príjemné uživatelské rozhranie.
Jednotka Prime HD ponúka plné spektrum a 7-farebnú LED konfiguráciu pre dokonalé farebné podanie morského útesu.
Okrem toho umožňuje nastaviť veľa svetelných efektov.

Revolučný systém ovládania dynamicky upravuje napájanie jednotlivých farebných kanálov tak, že presunie nevyužívaný výkon k ostatným farbám. Umožňuje tak efektívne využitie dostupného výkonu. Stačí vybrať konkrétny farebný kanál a ten nastaviť na 100% výkon.
Osvetlenie je možné plne ovládať pomocou vstavanej Wi-Fi .
Je kompatibilné s platformami iOS a zariadeniami Android poprípade aj so všetkými zariadeniami Mac alebo PC so vstavanou Wi-Fi.

Výkonom 55W zodpovedná Prime HD špecifikácii REEF-SPEC® pre akvária MAX® NANO.
Jednotka LED je k akváriu pevne pripevnená pohyblivým ramenom s cieľom sprístupniť filtračný priestor v zadnej časti nádrže pre jednoduchú údržbu alebo úpravy v akváriu.

 

MAX® NANO používá ultra-čisté sklo

Predné a 2 postranné sklá akvária sú lepené z 8mm ultra-čistého sklad s brúsenými hranami
s cieľom poskytnúť ten najlepší estetický zážitok.

MAX® NANO – cirkulácia vody

Čerpadlo Eco poskytuje výkon 950l/h . Vďaka nemu sa voda v nádrži otočí cez filtračný systém 12x za hodinu. Prúdenie vody v akváriu zabezpečuje rotačná tryska , tzv. “eye ball “.
Tu je možné upravovať tak, aby v akváriu nevznikali tzv. hluché miesta ( miesta bez pohybu vody ), a tak sa zabránilo v usadzovaní nebezpečného detritu v koráloch.

 MAX® NANO – filtrácia

Kompletný filtračný systém je ukrytý v zadnej časti akvária tzv.sump.
Ten je voľne prístupný vďaka pohyblivému krytu a je vybavený unikátnym hladinovým skimmerom, ktorý vodu usmerňuje do filtračnej ponožky.
Veľmi tichý proteínový odpeňovač, cirkulačné čerpadlo 950l/h a 100g aktívneho uhlia udržujú vodu kryštálovo čistú.
MAX® NANO je vybavené filtračnými ponožkami s veľkosťou otvorov 225 mikrónov. Alternatívou môžu byť ponožky s veľkosťou otvorov 100mikrónov.

MAX® NANO - proteinový odpěňovač

Srdcom filtračného systému je proteínový odpeňovač. Nano odpeňovač spĺňa kritéria špecifikácie
REEF-SPEC® pre SPS korále. Prechádza cez neho celý objem akvária 3x za hodinu s tým, že sa v ňom akváriová voda mieša so vzduchom v pomere 3:1. Výhodou konštrukcie sumu je to , že prevádzka NANO odpeňovača neovplyvňuje výšku hladiny vo filtračnej komore aj napriek prirodzenému odparu vody.
Je to vďaka flexibilite upravovať výšku hladiny vody pomocou prepážok na výstupe, čo prispieva k stabilnému procesu filtrácie, ktorá sa tak môže meniť podľa aktuálneho stavu čistoty vody.
NANO odpeňovač má tichú prevádzku vďaka vstavanému odhlučneniu na vstupe vzduchu a vďaka “molitanu” na výstupe s cieľom eliminovať zvuk padajúcej vody.

MAX® NANO – priestor pre filtračné média

Zadný priestor disponuje upevnenou priehradkou pre filtračné média. Je umiestnená tak , aby garantovala 100% prúdenie vody.
S akváriom MAX® NANO obdržite aj špeciálne aktívne uhlie (100g) , ktoré udrží vodu po dobu prvých 2 mesiacov kryštálovo čistú.


Automatické doplňovanie odparu (ATO)

MAX® NANO je vybavené automatickou funkciou doplňovania odparenej vody s nádobou o objeme 1,5 litra.
Nádoba je ukrytá nad filtračným priestorom. Dizajn zadného sumpu spolu s ATO nádobou pre vodu z reverznej osmózy umožňujú akváriu  nezávislú prevádzku po dobu 3 dni.

Odklápací kryt filtrácie

Kryt filtrácie uchováva filtračné zariadenie mimo dohľad a zároveň ho je možné vyklopiť za účelom údržby, a v prípade potreby je ho možné odstrániť úplne.

Dodatočné parametre

Kategória: Akvariové sety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 28 kg

Red Sea max

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie