Krmivo pre morské živočíchy

Pre morské živočíchy v akváriu je dôležité poskytnúť im krmivo, ktoré zodpovedá ich potrebám a životnému prostrediu. Tu sú niektoré typy akvarijného krmiva vhodného pre morské ryby a iné morské organizmy:

Vločkové krmivo pre morské ryby: Existuje široká škála vločkového krmiva navrhnutého špeciálne pre morské ryby. To môže obsahovať rôzne druhy rýb, mäsové výrobky, riasy a ďalšie zložky.

Granulované krmivo: Granule sú ďalšou formou suchého krmiva, ktoré môže obsahovať rôzne zložky a byť vhodné pre rôzne veľkosti rýb.

Krmivo vo forme tabletiek: Existujú krmivá vo forme tabletiek, ktoré môžu byť umiestnené na dne akvária, aby sa potopili a poskytli potravu pre ryby, ktoré sú bližšie k dnu.

Je dôležité sledovať potreby konkrétnych druhov morských živočíchov a prispôsobovať krmivo ich špecifickým požiadavkám. Vždy dodržiavajte odporúčania výrobcu a dbajte na rozmanitosť stravy, aby sa zabezpečilo dostatočné zásobovanie všetkými potrebnými živinami.

Najpredávanejšie

93 položiek celkom
HIKARI Saki MARINE CARNIVORE 40g
5,40 € / ks

Starostlivo vybrané morské proteíny priťahujú väčšinu mäsožravých a všežravých morských rýb. Obsahuje probiotikum, ktoré nazývame Hikari-Germ™.

17328
Hikari marine A
10,50 € / ks

Denné krmivo s hubovitým povrchom, bohaté na čisto kultivovanú spirulinu podporujúce sfarbenie, pre veľké morské ryby, pomáha udržať ich prirodzenú nádheru.

17373
Hikari marine marine s 50g
6,60 € / ks

Hikari Tropical Marine S je excelentné krmivo pre všetky menšie morské rybky Ak chcete, aby Vaše ryby vyzerali ako by práve priplávali z morských útesov, kŕmte ich týmto...

CODE-3834
hikari saki set
13,25 € / ks

Sada krmív pre morské ryby. Hikari Carnivore 40g /pre mäsožravé ryby/ a Hikari Herbivore 90g / pre riasožravé ryby/.

99606
hikari Seaweed Extreme
4,99 € / ks

Hikari Seaweed Extreme je vedecky vyvinuté krmivo pre všetky druhy morských bylinožravcov, ako sú napr.Bodloky. Toto krmivo je ideálnou doplnkovou stravou pre bylinožravé morské...

17454
hikari marine herbivore
8,99 € / ks

Probiotické, stredne veľké pelety, ktoré obsahujú širokú škálu nori, spiruliny a ďalších morských rias. Pomaly sa potápajúce pelety sú veľmi dobre stráviteľné.

17307
aquaforest af algae feed m
14,99 € –20 %
11,99 € / ks

Vynikajúce peletkové krmivo pre okrasné bylinožravé ryby, najmä Bodloky. Umožňuje správny vývoj a odolnosť voči chorobám. Krmivo AF Algae Feed L sa skladá zo 7 druhov rias....

AF ALGAE FEED L
AF Marine Mix M
14,99 € –20 %
AF Marine Mix M 120g
Skladom (1 ks)
11,99 € / ks

Krmivo vo forme granúl odporúčané okrem iného pre mäsožravé okrasné ryby. Amphiprion (Clownfish / Anemonefish). AF Marine Mix M obsahuje vysoký obsah bielkovín na zabezpečenie...

AF-MARMIXL2
aquaforest liquid artemia clean
17,50 € –14 %
15 € / ks

Koncentrované tekuté krmivo. Funguje perfektne ako základné krmivo, najmä pre mladé morské organizmy. Neobsahuje škodlivé konzervačné látky. Transparentné a jednoduché zloženie...

AF ARTEM250
AF Marine Mix M
AF Marine Mix S 120g
Skladom (1 ks)
14,99 € / ks

Krmivo vo forme granúl odporúčané okrem iného pre mäsožravé okrasné ryby. Amphiprion (Clownfish / Anemonefish). AF Marine Mix S obsahuje vysoký obsah bielkovín na zabezpečenie...

AF-MARMIXL3
firstbite super hatch
39,20 € / ks

Vajíčka žiabronožky (Artemia cysts) boli zozbierané a triedené v laboratórnych podmienkach, s cieľom dosiahnuť čo najlepšie výsledky pri liahnutí..

BC-180
JBL Krill 250ml
9,50 € –26 %
6,99 € / ks

JBL Krill 250ml - Vynikajúce krmivo pre pandravožravé cichlidy a s vlastnej skúsensoti aj morské živočíchy.

4058200
Hore
Ďalšie produkty