o Nás

Firma Akvaland.sk vznikla v roku 2010 kedy sa koníček zmenil na prácu a práca sa stala mojím hobby.

S akvaristikou som sa prvý krát stretol ešte ako malý chlapec kedy som dostal svoje prvé akvárium v kovovom ráme a s úžasom pozoroval akváriové ryby . Začal som sa učiť ako sa o akvárium starať , čo potrebuje aby fungovalo a tešil sa z náhodne rozmnožených rýb.
V dobe keď nebol internet sa človek často učil spôsobom pokus/omyl alebo získaval informácie od známych a mnohokrát aj v tej dobe skúsených predavačov v miestnej akvaristike.

V roku 2002 sme spolu s kamarátom boli tak pobláznení akvaristikou a zároveň aj internetom ,že sme založili dodnes fungujúcu stránku a najväčšie fórum o akvaristike na Slovensku www.akva.sk .

V roku 2010 som sa teda definitívne rozhodol venovať akvaristike naplno a svoje vedomosti a skúsenosti ma viedli k vzniku eshopu Akvaland.sk.
Okrem prevádzkovania obchodu sme s kolegom Maťom realizovali niekoľko desiatok krásnych akvárií na mieru podľa požiadavky zákazníka.
Niektoré realizácie si môžete pozrieť v časti : Referencie

Pre Všetkých ktorým sa páčia akvária či už sladkovodné alebo morské ale nemajú dostatok skúseností alebo času ponúkame preto realizáciu akvária na mieru ako aj pravidelnú starostlivosť a údržbu akvária.

Od vzniku firmy v roku 2010 do októbra 2019 sme vybavili viac ako 11000 objednávok .

V súčasnosti vykonávame pravidelnú údržbu u našich zákazníkov na akváriach , ktoré majú spoločný objem 6193 litrov !!!

 

A kto je Marián Válek ?

Fotka pri akváriu realizovanom pre firmu :

akvaland-akvarium

 

Návšteva v RTVS v relácii Dámsky klub 19.1 2018 :

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie