Spoločenské akvárium 96l

Spoločenské akvárium 96l s Led osvetlením


Zákazník hľadal darček na vianoce pre svojho malého syna a voľba padla na Akvárium Advance 80 - LED osvetlenie. Požiadavka padla začiatkom decembra 2017 s tým aby bolo pripravené pred vianocami na osadenie rybkami.
Ako základný výživný substrát bol zvolený Dennerle Deponit Mix Professional 60 a následne boli pridané aditíva od f.ADA : ADA Bacter 100 , ADA Clear Super, ADA Penac W (200g) , ADA Penac P (200g) .

akvarium-aditiva2

Ako substrát sme pridali overenú a pre rastlinné akvária vhodnú ADA Amazonia Light ADA Aqua Soil Amazonia Light 9l . Je to veľmi kvalitný substrát vhodný pre rastlinné akvária s prirodzeným zafarbením .
ADA-Amazonia-light


Pomocou kameňov Dragon stone a koreňa Finger wood bol vytvorený základný layout a následne boli nasadené akváriové rastliny.
akvarium-layout

Akvárium po osadení rastlinami :

spolocenske-akvarium-96l

Akvárium bolo ešte doplnené o niekoľko rastlín napr. Rotala wallichi,Rotala rotundifolia, Pogostemon helferi a Lobelia cardinalis mini .
Akvárium bolo napustené zabehnutou vodou z iného funkčného avkária a doplnené o baktérie TETRA Aqua Bactozym 10tbl .

Tesne pred vianocami 2017 bolo úspešne prevezené k zákazníkovy aby mohlo byť pripravené ako darček.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie