Red Sea Max Nano 75l - morské akvárium

Red Sea Max Nano 75l


Zákazník chcel akvárium menších rozmerov priamo do obývacieho priestoru. Nemal skúsenosť s morskou akvaristikou a preto hladal niečo menej náročné a zároveň elegantné riešenie.
Voľba padla na setové morské akvárium Red Sea Max Nano 75l ,ktoré je dodávané vrátane kvalitného LED osvetlenia a kompletnej technickej výbavy.
K akávariu bolo dokúpené kompletné príslušenstvo potrebné pre založenie morského akvária živý piesok, živé kamene, zabehnutá voda z morského akvária, baktérie, odstraňovač fosfátov a samozrejme reverzná osmóza.
Inštalácia a spustenie samotného akvária u zákazníka trvala cca 5 hodín.

Cca. po 3 týždňoch tesne pred vianocami 2017 sme pridali pár nenáročných živočíchov a korálov a postupne začali zaťažovať systém.

Akvárium je ako skladačka a vďaka kvalitnému LED osvetleniu vytvára naozaj krásny doplnok v dome. Pri dodržaní pravidelnej údržby to zvládnu aj začiatočníci v morskej akvaristike.

Fotografované mobilom po cca.3 týždňoch od založenia.

red-sea-max-nano

red-sea-max-nano1

red-sea-max-nano2

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie