Žiarivky T8

Najpredávanejšie

26 položiek celkom
Žiarivka Sun Glo
od 9 €

Žiarivka Sun Glo - žiarivka s kompletným spektrom,vyžarujúca prirodzené denné svetlo a stimulujúca denné svetlo.Vhodná pre akvária a terária.Vyžaruje osviežujúce prírodné...

Žiarivka Aqua Glo
od 9 €

Žiarivka Aqua Glo  - fialové svetlo tejto žiarivky vysoko zintenzívnuje farebnosť rýb a podporuje rast rastlín.Veľmi pekne zvýraznuje červené a modré farby vašich živočíchov.

JBL SOLAR TROPIC T8
od 17,50 €

JBL Solar Tropic T8 - Spektrálnym zložením ideálne zodpovedá potrebám akvarijných rastlín.Podobnosťou zo slnečným spektrom potlačuje rast rias.

Dennerle TROCAL Color-plus T8
od 23,50 €

TROCAL Color-plus T8  - zvýrazňuje predovšetkým červené,modré a oranžové tóny farieb rýb .Zintenzívňuje farby vašich rastlín.Podporuje rast rastlín.

Dennerle TROCAL African-lake T8
od 18 €

TROCAL African-lake T8  - prirodzené svetlo vyskytujúce sa v afrických jazerách Malawi a Tanganika v hĺbke 50 až 100 cm.Zintenzívňuje modré,žlté a oranžové farby.

Dennerle TROCAL Amazon-day T8
od 23,50 €

TROCAL Amazon-day T8  - slnečné svetlo panujúce v letný děň na pravé poludnie.Skvelá reprodukcia červených farieb.Raastliny sú nádherne zelené a voda pôsobí priezračným dojmom.

Dennerle TROCAL Special-Plant T8
od 17 €

TROCAL special plant T8 - ideálne svetlo podporujúce rast rastlín.Necháva viniknúť prirodzenú krásu rastlín ak akváriových rýb.

Žiarivka Sun Glo 8W T5
6,50 €

Žiarivka Sun Glo T5 - žiarivka s kompletným spektrom,vyžarujúca prirodzené denné svetlo a stimulujúca denné svetlo.Vhodná pre akvária a terária.Vyžaruje osviežujúce...

JBL SOLAR COLOR T8
od 20 €

JBL Solar Color T8 - Spektrálne zloženie zvýrazňuje červené a modré odtiene. Zvyšuje syntézu chlorofylu v rastlinách, a tým aj ich asimiláciu (tvorbu kyslíku).

JBL SOLAR NATUR T8
od 20,50 €

JBL Solar Natur T8 - Spektrálne zloženie ideálne napodobňuje svetlné podmienky silno presvetlených jazier Tanganjika a Malawi.

Sylvania DAYLIGHTSTAR 1200mm/36W T8
28 €

Fluorescentná lampa pre sladkovodné akvárium.Spektrum svetla 5000K

Sylvania DAYLIGHTSTAR  900mm/30W T8
22 €

Fluorescentná lampa pre sladkovodné akvárium.Spektrum svetla 5000K

Hore
Ďalšie produkty