Seachem Flourish Potassium 500ml

Kód: CODE-2144
18,15 € –9 %
seachem Flourish Potassium 500ml
18,15 € –9 % 16,50 € 13,75 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
7.12.2022

Flourish Potassium – Draslík pre sladkovodné akvárium.Flourish Potassium obsahuje 50 000 mg/l draslíka vhodného pre prírodné sladkovodné akvárium. Draslík je jeden z najdôležitejších elementov pre udržanie rýchleho rastu v prírodnom akváriu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Seachem Flourish Potassium 500ml

Draslík v akváriu je veľmi dôležitou živinou pre akváriové rastliny. V rastlinných akváriách alebo v akváriách, ktoré obsahujú veľmi málo draslíka vo vstupnej vode môže ľahko dôjsť k jeho nedostatku. Flourish Potassium zabraňuje jeho nedostatku a tvorbe dierok spoločne so žltnutím starších listov.

Seachem Flourish Potassium využíva ako zdroj draslíka síran draselný, nie dusičnan draselný ako niektoré iné prípravky. Vďaka tomu môžete draslík dávkovať presne bez toho, aby ste ovplyvňovali množstvo dusíka alebo fosforu vo vode. Odporúčame teda používať spoločne s Flourish Nitrogen a Flourish Phosphorus na dosiahnutie optimálneho pomeru živín.

Príznaky nedostatku draslíka môžu zahŕňať: Žltnutie starších listov, odumieranie/hnednutie listov, slabé vetvy a korene.

Dávkovanie nieje nijako komplikované, keďže draslík sa prakticky nedá predávkovať – jeho väčšie množstvá znášajú dobre rastliny, ako aj obyvatelia akvária.


Dostupné balenie: 500 ml

Odkaz na stránky výrobcu : Flourish Potassium

Dodatočné parametre

Kategória: Tekuté hnojivo
Hmotnosť: 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: