Seachem Flourish Phosphorus 250ml

Kód: CODE-1231
11 € –10 %
seachem phosphorus 250
11 € –10 % 9,90 € 8,25 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Flourish phosphorus je bezpečný roztok fosfátov, ktorý neobsahuje dusičnany(NO3). Umožňuje doplniť hladinu fosfátov bez zvýšenia hladiny dusičnanov. Obsahuje aj zdroj draslíka(0.2%).

Detailné informácie

Podrobný popis

Seachem Flourish Phosphorus 250ml

Fosfáty sú dôležitým makroprvkom pre rast rastlín. Obvykle sú fosfáty pridávané do akvária prostredníctvom krmiva pre ryby(fosfáty sa používajú ako konzervačná látka), príp. výlučkami rýb a odumierajúcimi listami rastlín. Nedostatok fosfátov sa prejavuje spomalením až zastavením rastu, čiernymi bodkami na listoch, príp. dierkami v strede listov rastlín. Fosfáty môžu byť nedostatkovým elementom hlavne v akváriu z veľkým množstvom rastlín.


Neprítomnosť dusičnanov v Flourish Phosphorus je extra výhodné z pohľadu úpravy pomeru dusičnanov a fosfátov, ktorý je dôležitý pri boji s bodovou zelenou riasou (Ideálny pomer P2O5 k NO3 e 1:10 – 1:16, kedy zelená bodová riasa rastie najmenej).


Dostupné balenie: 250 ml

 

Stránky výrobcu : Flourish Phosphorus 

Dodatočné parametre

Kategória: Tekuté hnojivo
Hmotnosť: 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac ako 40 rokov je Seachem spoločnosťou, ktorá má korene v zdravej vede. Naše hobby a vzdelaný personál chemikov a biológov sú súčasťou balíka pri nákupe produktov Seachem. Seachem zostáva ako jedna z mála prežívajúcich nezávislých a súkromne vlastnených spoločností starostlivosti o domáce zvieratá. Seachem je vlastnený a prevádzkovaný nadšencami. Všetci naši zamestnanci sú nadšenci, ktorí udržiavajú akvária doma aj v kancelárii. Samotný Seachem bol založený, pretože jeden taký vášnivý nadšenec - Dr. Leo G. Morin (zakladateľ) - rozpoznal, že dostupné riešenia problémov akvaristov chýbajú. Výsledkom bol úplne prvý produkt spoločnosti Seachem: Cupraplex™ (dnes známy ako Cupramine™). O viac ako tridsať rokov neskôr spoločnosť Seachem stále pristupuje k starým problémom novým spôsobom.