Nové akvárium na predaj : 150x60x60cm,10mm 540l čelná a bočné steny OptiWhite sklo cena : 550€ s Dph

Red Sea ReefATO+ System smart dopňovanie odparu

Kód: 19084
ZADARMOZADARMO
red sea reef ato
264 € 220 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
29.9.2023

ReefATO+ je navrhnutý tak, aby udržiaval stabilnú salinitu a objem vody v útesovom akváriu automatickým dopĺňaním vody stratenej odparovaním. Okrem toho zariadenie ReefATO+ obsahuje dve ďalšie zariadenia dôležité pre zdravie akvária: pripojený digitálny snímač teploty a detektor úniku. A to všetko viete jednoducho kontrolovať cez svoj smartfón.

Detailné informácie

Podrobný popis

ReefATO+ 3v1 od spoločnosti Red Sea nie je len pripojený osmolátor, ale je vybavený aj snímačom teploty a detektorom netesností.

ReefATO+ obsahuje:

  • ReefBeat pripojený regulátor ATO+
  • čerpadlo na 12 V DC
  • Detektor úniku vody RODI a akváriovej vody
  • Snímač hladiny a teploty ATO
  • Držiak senzora a magnetický rohový držiak pre sklo do 12 mm, držiak hadice, 3 m/10' silikónovej hadice a spätný ventil

Špeciálne pre majiteľov existujúcich systémov Red Sea REEFER je súprava na modernizáciu ReefATO+ priamou náhradou za štandardný systém plávajúceho ventilu s gravitačným plnením.

Senzor osmolátora ReefATO

Titánové snímače hladiny a teplotná sonda v jednom bloku.

Vysoko výkonný snímač hladiny vody (jednodielna technológia EC) so zabudovanými záložnými snímačmi na vypnutie čerpadla, ktoré sú umiestnené 2,5 cm nad bežnou úrovňou vypnutia čerpadla. Súprava titánových sond Reef-Spec poskytuje indikáciu hladiny vody na senzore v reálnom čase, ktorú možno kedykoľvek zobraziť v aplikácii ReefBeat. Teplotná sonda integrovaná do snímača ATO+ bola vopred kalibrovaná na dosiahnutie presnosti ±0,1 °C.

Osmolátorové čerpadlo ReefATO

Tiché čerpadlo s premenlivým prietokom, priemer 4,5 cm, maximálna výška 2,5 metra.

Tiché osmolátorové čerpadlo, variabilný prietok, 12 V DC. Valcový dizajn s priemerom 4,5 cm, ktorý je vhodný pre štandardné kanistre. Maximálny prietok 300 l/h, maximálna dopravná výška 2,5 m, výkon 6-10 W. Regulátor napájania automaticky zastaví čerpadlo a upozorní vás prostredníctvom aplikácie ReefBeat, ak nie je pripojené, ak sa zasekne alebo ak je prívod vody RO suchý. Prietok čerpadla sa automaticky nastaví podľa vašej inštalácie tak, aby udržiaval prietok približne 72 l/h, čím sa zabezpečí tichý a bezšpliechový tok vody v usadzovacej nádrži.

Detektor úniku vody ReefATO

Vysoko presný titánový senzor úniku. V prípade úniku ste informovaní na svojom smartfóne.

Ak sa zistí únik, automatické plnenie osmolátora sa okamžite deaktivuje a po niekoľkých sekundách na potvrdenie, že únik pretrváva, riadiaca jednotka vydá zvukový signál (konfigurovateľný) a odošle upozornenie na váš mobilný telefón.

Spárujte detektor úniku s režimom núdzového zastavenia ReefBeat Quick Action a ekosystém ReefBeat automaticky vypne ostatné pripojené zariadenia, napríklad vratné čerpadlá ReefRun.

Ovládač ReefATO

Ovládač umožňuje pripojenie všetkých senzorov a čerpadla. Poskytuje wifi pripojenie k ReefBeat.

Kompletná inštalačná súprava obsahuje :

  • Držiak senzora a magnetická rohová podpera pre sklo do 12 mm
  • Silikónová rúrka dlhá 3 m a hrubá 1,5 mm, vnútorný Ø 5 mm
  • Tichý tok - držiak hadice, upevňuje sa na sklo 4-12 mm
  • Antireverzný

Dodatočné parametre

Kategória: Doplňovanie odparu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Red Sea ReefATO+ System

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Red Sea je popredným výrobcom setových morských akvárií. Zároveň je výrobcom prémiovej prírodnej morskej soli a množstva doplnkov pre každého kto chce začať alebo to myslí vážne s morskou akvaristikou.