Zetlight Horizon ZA1201 s WiFi 19W

Kód: 18570
Novinka
Značka: Zetlight
179 € 149,17 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

AQUA 1201 WiFi je nový model moderného LED svietidla vyvinutého spoločnosťou Zetlight špeciálne pre potreby morskej akvaristiky. Vďaka použitiu vysokoúčinných diód je možné maximálne reprodukovať svetelné podmienky napodobňujúce tie, ktoré prevládajú na koralových útesoch. Lampa je ovládaná cez aplikáciu HORIZON.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoločnosť Zetlight je výrobcom akváriového osvetlenia so špecializáciou na LED technológiu. Použitie tohto moderného riešenia umožňuje dosiahnuť veľmi vysokú účinnosť pri nízkej spotrebe energie. Svetelný tok 1100 lumenov generovaný 36 viacfarebnými diódami umožňuje uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších druhov žijúcich na koralovom útese.

Mimoriadna starostlivosť, ktorá charakterizuje vyhotovenie lámp Zetlight, im dodáva elegantný a prestížny vzhľad.
AQUA 1201 WiFi sa montuje na okraj akvária držiakom z kvalitného akrylátu. Táto lampa je ideálna pre nádrže s objemom do 60 l. Osadené diódy v bielej (14 ks), modrej s fialovou (LED modul so šošovkou 2 ks), červenej (5 ks) a zelenej (5 ks) umožňujú plnšie zvýraznenie všetkých farieb vyskytujúcich sa v prírode. Elegantný vzhľad krytu je výsledkom použitia vysokokvalitného hliníka a akrylu.

Lampa Zetlight AQUA 1201 WiFi je prispôsobená pre prácu s platformou HORIZON, ktorá umožňuje naplno využiť jej potenciál a spája možnosť ovládania ďalších zariadení. HORIZON umožňuje 32-stupňovú reguláciu intenzity svetla a možnosť naprogramovať päť časov dňa: úsvit, východ slnka, zenit, západ slnka a súmrak.

Vhodné pre akvárium o maximálnom rozmere 50x50x50cm

Odporučený rozmer 40x40x40 cm
Minimány rozmer 30x30x30 cm

Špecifikácia LED:

  • Biele LED: 14ks. (12000K)
  • LED modul s objektívom Blue&Violet: 2 ks. (415-465nm) 
  • Zelené LED: 5ks. (520-535nm)
  • Červené LED: 5 ks (620-630nm)

    Na používanie aplikácie HORIZONT nepotrebuje svietidlo ďalšie prijímače signálu.


Systém HORIZON
 predstavuje moderný pohľad na ovládanie zariadení, ktoré podporujú morské akvárium. Toto ovládanie sa zvyčajne vykonávalo pomocou ovládačov v rôznych formách, diaľkových ovládačov, ovládacích panelov atď. Väčšina týchto ovládacích zariadení je ťažkopádna na obsluhu, navyše generujú vyššie obstarávacie náklady a dokonca často spôsobujú poruchu zariadenia alebo bránia správnej kalibrácii výkonu. jednotlivých prvkov.. Všetky tieto problémy sú vyriešené jednou aplikáciou HORIZON.

HORIZON je senzačná platforma, ktorá bezdrôtovo podporuje systém akváriových zariadení. Platforma je kompatibilná s Androidom a iOS a umožňuje ovládať všetky zariadenia používané v morskej akvaristike, vrátane: LED lámp, obehových čerpadiel, obehových čerpadiel, proteínových skimmerov a lámp na riasy zo série Horizon. Všetky zariadenia je teraz možné ovládať „z gauča“ a zároveň si užívať krásu tanku. 
Aplikácia Horizon má okrem možnosti presného ovládania jednotlivých zariadení naprogramované možnosti nastavenia pre rôzne biotypy, napríklad Červené more, Arabské more, Koralové more atď., dokonca aj Baltské more.i vyberiete. napríklad Koralové more.

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie pre morské akvárium
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.6 kg
Výkon: 19 W
Svetelný tok: 1100LM
Rozmery: 26 x 12 x 2,7cm

Zetlight Horizon ZA1201

Zetlight Horizon ZA1201 s WiFi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: