VitaChem Marine - vitamínový a liečebný prípravok pre ryby 118ml

Kód: BE-VCM04
13,50 € 11,25 € bez DPH
do 14 dní
Môžeme doručiť do:
6.9.2022

VitaChem je produktom spoločnosti Boyd Enterprises, ktorá sa zaoberá výrobou komplexných vitamínových prípravkov, ktoré obsahujú prírodné lipidy a aminokyseliny. Hodí sa pre regeneráciu plutiev rýb a laterálnych ochorenia.

Má najväčší obsah vitamínu C medzi podobnými prípravkami na trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoločnosť Boyd Enterprises, známa vďaka svetovo slávnemu výrobku Chemi-pure, predstavila ďalšie mimoriadne výrobky - Vita-chem pre sladkovodné a Vita-chem pre morské ryby. Majú veľký obsah vitamínov a sú určené pre ryby.

Všetci ostatní výrobcovia vitamínov pre ryby upravujú už existujúce výrobky, akými sú vitamínové základy dostupné na veterinárne účely a len na nich nalepia nálepku s rybou. Táto metóda však funguje len do určitej miery. Sladkovodné a morské živočíchy a ryby vyžadujú špeciálne, v prírode sa vyskytujúce substancie, látky, amino kyseliny a lipidy, ktoré sú efektívne využívané ich telesnými procesmi.

Vita-chem marine a Vita-chem fresh sú novými konceptmi od základu. Ich vitamínový vzorec a metodika vychádza z požiadavky: - dajte živočíchom a rybám presne to čo im chýba z ich prirodzeného HABITATu (prirodzeného biotopu / miesta výskytu). Navyše je nutné, aby to bolo použiteľné v kompaktnom, koncentrovanom a jednoduchom stave, a bude kompatibilné s ich individuálne špecifickými systémy a prostredím.

Svetovo uznávaný biológ, p. John Nobles, robil výskum v spolupráci so spoločnosťou Boyd Enterprises a mnohými ďalšími biológmi so zameraním na morské alebo sladkovodné prostredie. Po viac ako 10tich rokoch experimentov s tisíckami druhmi živočíchov v bežných chovateľských podmienkach a hi-tech nádržiach, Boyd Enterprises, Inc. uvádza a podporuje najefektívnejšie koncentrovaný prírodný vitamín, ktorý kedy bol komerčne ponúkaný do akvárijného priemyselného odvetvia.

Navyše tento prípravok zabraňuje a lieči tzv. "Lateral Line Disease" (čo vlastne nie je choroba, ale umelo vyvolaný ekologický stav u rýb).

Môžem používať sladkovodné prípravok v mojom morskom akváriu a vice versa?

Áno, môžete používať ktorýkoľvek prípravok v tej či opačnej nádrži bez neblahých dôsledkov. Avšak pre optimálne využitie výhod vyplývajúcich z konkrétneho produktu by ste mali používať ten daný, vhodný prípravok pre Váš typ akvária.

Bude prípravok Vita-chem absorbovaný aktívnym uhlím?
Nie, nemusíte sa obávať. Aktívne uhlie neodstraňuje prípravok Vita-chem ...

Budú mať z tohto vitamínového přípavku prospech tiež bezstavovce a rastliny?
Áno, akýkoľvek živý organizmus v akváriu bude mať z použitia tohto lieku prospech, pretože sa rozpúšťa v ich tkanivách.

Výhody :

 • rýchlejší rast
 • Nádherné intenzívne prírodné farby
 • prírodné vitalita
 • podporuje apetít
 • Zvyšuje odolnosť proti chorobám
 • Pomáha vytvárať prírodné prostredie a podporuje rozmnožovacie inštinkty v akvarijním prostredí (v sladkovodnom i morskom)
 • Zvýrazňuje prírodné sfarbenie rýb, ktoré majú vo svojom životnom prostredí - testované cez 3 roky najskúsenejšími chovateľovi a odborníkmi
 • Multi-vitamínový prípravok, ktorý sa rozpúšťa vo vode a vstrebáva v tkanivách - ide o exkluzívne a revolučný koncept vo výrobe vitamínových doplnkov pre sladkovodné a morské živočíchy a ryby, ktoré sa správajú v uzavretých systémoch. Skvele pôsobí na regeneráciu plutiev a choroba tzv. "Lateral line disease"
 • Vita-chem Marine obsahuje 37 v prírode sa vyskytujúcich extraktov zo živých organizmov a v prírode sa vyskytujúcich amino kyselín
 • Vita-chem pre sladkovodné použitie obsahuje 30 v prírode sa vyskytujúcich extraktov, ktoré sú spojené s v prírode sa vyskytujúcimi amino kyselinami, ktoré sú vstrebávané tkanivami rýb.
 • Nejde len o vitamínový prípravok, ale ide o jediné riešenie, ktoré obsahuje látky, ktoré ryby prijímajú vo svojom životnom prostredí, a ktoré im chýba v zajatí.
 • Dostupné v komerčnom balení a väčších baleniach pre chovateľov a rybníky.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomoc pri problémoch
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie