VitaChem Marine - vitamínový a liečebný prípravok pre ryby 118ml

Kód: BE-VCM04
13,70 € 11,42 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

VitaChem je produktom spoločnosti Boyd Enterprises, ktorá sa zaoberá výrobou komplexných vitamínových prípravkov, ktoré obsahujú prírodné lipidy a aminokyseliny. Hodí sa pre regeneráciu plutiev rýb a laterálnych ochorenia.

Má najväčší obsah vitamínu C medzi podobnými prípravkami na trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoločnosť Boyd Enterprises, známa vďaka svetovo slávnemu výrobku Chemi-pure, predstavila ďalšie mimoriadne výrobky - Vita-chem pre sladkovodné a Vita-chem pre morské ryby. Majú veľký obsah vitamínov a sú určené pre ryby.

Všetci ostatní výrobcovia vitamínov pre ryby upravujú už existujúce výrobky, akými sú vitamínové základy dostupné na veterinárne účely a len na nich nalepia nálepku s rybou. Táto metóda však funguje len do určitej miery. Sladkovodné a morské živočíchy a ryby vyžadujú špeciálne, v prírode sa vyskytujúce substancie, látky, amino kyseliny a lipidy, ktoré sú efektívne využívané ich telesnými procesmi.

Vita-chem marine a Vita-chem fresh sú novými konceptmi od základu. Ich vitamínový vzorec a metodika vychádza z požiadavky: - dajte živočíchom a rybám presne to čo im chýba z ich prirodzeného HABITATu (prirodzeného biotopu / miesta výskytu). Navyše je nutné, aby to bolo použiteľné v kompaktnom, koncentrovanom a jednoduchom stave, a bude kompatibilné s ich individuálne špecifickými systémy a prostredím.

Svetovo uznávaný biológ, p. John Nobles, robil výskum v spolupráci so spoločnosťou Boyd Enterprises a mnohými ďalšími biológmi so zameraním na morské alebo sladkovodné prostredie. Po viac ako 10tich rokoch experimentov s tisíckami druhmi živočíchov v bežných chovateľských podmienkach a hi-tech nádržiach, Boyd Enterprises, Inc. uvádza a podporuje najefektívnejšie koncentrovaný prírodný vitamín, ktorý kedy bol komerčne ponúkaný do akvárijného priemyselného odvetvia.

Navyše tento prípravok zabraňuje a lieči tzv. "Lateral Line Disease" (čo vlastne nie je choroba, ale umelo vyvolaný ekologický stav u rýb).

Môžem používať sladkovodné prípravok v mojom morskom akváriu a vice versa?

Áno, môžete používať ktorýkoľvek prípravok v tej či opačnej nádrži bez neblahých dôsledkov. Avšak pre optimálne využitie výhod vyplývajúcich z konkrétneho produktu by ste mali používať ten daný, vhodný prípravok pre Váš typ akvária.

Bude prípravok Vita-chem absorbovaný aktívnym uhlím?
Nie, nemusíte sa obávať. Aktívne uhlie neodstraňuje prípravok Vita-chem ...

Budú mať z tohto vitamínového přípavku prospech tiež bezstavovce a rastliny?
Áno, akýkoľvek živý organizmus v akváriu bude mať z použitia tohto lieku prospech, pretože sa rozpúšťa v ich tkanivách.

Výhody :

 • rýchlejší rast
 • Nádherné intenzívne prírodné farby
 • prírodné vitalita
 • podporuje apetít
 • Zvyšuje odolnosť proti chorobám
 • Pomáha vytvárať prírodné prostredie a podporuje rozmnožovacie inštinkty v akvarijním prostredí (v sladkovodnom i morskom)
 • Zvýrazňuje prírodné sfarbenie rýb, ktoré majú vo svojom životnom prostredí - testované cez 3 roky najskúsenejšími chovateľovi a odborníkmi
 • Multi-vitamínový prípravok, ktorý sa rozpúšťa vo vode a vstrebáva v tkanivách - ide o exkluzívne a revolučný koncept vo výrobe vitamínových doplnkov pre sladkovodné a morské živočíchy a ryby, ktoré sa správajú v uzavretých systémoch. Skvele pôsobí na regeneráciu plutiev a choroba tzv. "Lateral line disease"
 • Vita-chem Marine obsahuje 37 v prírode sa vyskytujúcich extraktov zo živých organizmov a v prírode sa vyskytujúcich amino kyselín
 • Vita-chem pre sladkovodné použitie obsahuje 30 v prírode sa vyskytujúcich extraktov, ktoré sú spojené s v prírode sa vyskytujúcimi amino kyselinami, ktoré sú vstrebávané tkanivami rýb.
 • Nejde len o vitamínový prípravok, ale ide o jediné riešenie, ktoré obsahuje látky, ktoré ryby prijímajú vo svojom životnom prostredí, a ktoré im chýba v zajatí.
 • Dostupné v komerčnom balení a väčších baleniach pre chovateľov a rybníky.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomoc pri problémoch
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: