v dňoch 10.7 až 14.7 2024 NEBUDÚ expedované objednávky z dôvodu dovolenky

Tetra Aqua Aquasafe 500ml

Kód: A1-736276
10,99 € –18 %
tetraaqua aquasafe 500ml
10,99 € –18 % 8,99 € 7,49 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Tetra Aqua Aquasafe - Prostriedok na úpravu bežnej vodovodnej vody na vodu akváriovú.Odstraňuje z vodovodnej vody chlór a viaže ťažké kovy.Vďaka obsahu koloidných látok zaisťuje ochranu sliznice na tele rýb. Obsahuje horčík a protistresovo pôsobiaci vitamín B1.

Detailné informácie

Podrobný popis

TetraAqua AquaSafe 500ml

 Veľmi jednoduché použitie .Vhodné najmä ak používaťe studňovú vodu alebo vodu z nie moc kvalitných zdrojov poprípade z vyšším obsahom chlóru. Cena rýb vo Vašom akváriu je mnohonásobne vyššia ako cena prípravku , ktorý napomáha k vhodnému prostrediu v akváriu.

AquaSafe neutralizuje škodlivé látky a robí vodu z vodovodu priateľskou pre ryby.

Všetky ryby potrebujú environmentálne podmienky, ktoré spĺňajú ich potreby, aby neochoreli. Prírodu v akváriu môžeme vytvoriť len v obmedzenej miere, ale môžeme ju zvieratám čo najviac spríjemniť. Akváriový systém funguje optimálne, ak sú voda, rastliny, technológie a ryby zosúladené. Dôležitá je najmä voda. Mala by mať podobné parametre ako biotop rýb. Rozvoj mikroorganizmov tiež priamo závisí od kvality vody.

Vo všeobecnosti je najlepšia voda z vodovodu - ale vždy s AquaSafe! Medzi morskou vodou, pitnou vodou a prírodnou sladkou vodou sú rozdiely, ktoré môžete cítiť. Je to spôsobené faktormi, ako sú organické a anorganické znečistenie, klimatické vplyvy a zložky, ktoré ovplyvňujú chemické zloženie vody. Každá vodná plocha tak získava svoj vlastný charakter. Voda z vodovodu však skrýva aj nebezpečenstvá. Vo vode sa môžu nachádzať napríklad ťažké kovy z potrubia, ako je meď, zinok a niekedy aj olovo. Koncentrácia chlóru v pitnej vode na sterilizáciu je pre ľudí neškodná, ale pre ryby je nebezpečná aj v najmenších koncentráciách, pretože poškodzuje žiabre. Z tohto dôvodu sa pri zakladaní nového akvária a pri každej čiastočnej výmene vody musí a mala by sa voda ošetriť prípravkom Tetra AquaSafe spôsobom vhodným pre ryby a rastliny.

AquaSafe spoľahlivo chráni ryby a rastliny pred škodlivými látkami vo vode z vodovodu a dodáva dôležité životne dôležité látky pre prirodzenú akváriovú vodu. Optimalizované zloženie je ideálne prispôsobené potrebám starostlivosti o pokožku a plutvy vašich rýb. Kondicionér vody okamžite neutralizuje nebezpečný chlór, chloramín, meď, zinok a olovo. Žiabre a sliznice rýb sú chránené a vitamíny skupiny B znižujú stres. Tetra AquaSafe podporuje vitalitu, rast a pohodu pridaním jódu a horčíka a zabezpečuje čistú vodu tým, že podporuje rast prospešných baktérií.

Dávkovanie

Pred použitím dobre pretrepte.

Pridajte 5 ml Tetra AquaSafe na 10 l novo pridanej vody z vodovodu priamo do akvária. Používa sa pri zakladaní nového akvária, čiastočnej výmene vody a preprave rýb. Vhodné pre všetky sladkovodné a morské akváriá (nezabudnite vypnúť skimmer).

Upozornenie: modré zafarbenie zmizne ihneď po aplikácii!

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody
Hmotnosť: 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: