Seachem Flourish Excel 500ml

Kód: CODE-1227
18,15 € –9 %
Seachem Flourish Excel 500ml
18,15 € –9 % 16,50 € 13,75 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Flourish Excel – Kľúč k bujnému rastu rastlín a krásnemu akváriu.Flourish Excel je skvelou náhradou ale aj doplnkom CO2 systému. Dodáva rastlinám organické zložky nevyhnutné pre rast.

Výborný na čiernu štetinkovú riasu v akváriu !!!

Detailné informácie

Podrobný popis

Seachem Flourish Excel 500ml

Ste unavení z neustáleho boja s udržiavaním svojho akvária?
Máte problém s pestovaním náročnejších druhov rastlín bez CO2 systému a silného osvetlenia?
Chcete konečne zbaviť svoje akvárium neestetickej čiernej štetinovej riase?
Seachem Excel je odpoveď na všetky tieto otázky!

Tento organický uhlíkový doplnok pre rastliny je skvelou náhradou ale aj doplnkom CO2 systému, dodáva rastlinám nevyhnutné živiny pre ich bujný rast a zaručuje Vám úspech pri pestovaní náročnejších druhovše, jeho použitie prináša aj ďalšie výhody:

Rýchly rast rastlín: Seachem Excel umožňuje dosiahnuť veľmi rýchly rast rastlín aj bez CO2 systému a silného osvetlenia.

Boj proti čiernej štetinovej riase: Flourish Excel pri predávkovaní pôsobí proti neestetickej čiernej štetinovej riase, ktorá nielenže kazí vzhľad vášho akvária, ale aj poškodzuje rastliny.

Organický uhlík pre rastliny: Excel dodáva rastlinám organické zložky nevyhnutné pre ich rast, čím napomáha fotosyntéze a tvorbe sacharidov - základného stavebného materiálu.

Legenda medzi akvaristami: Seachem Excel je v zahraničí už dlhé roky bestsellerom a legendárnym hnojivom, ktoré uľahčuje udržiavanie prírodného akvária.

Jednoduché dávkovanie: Dávkujte 5ml na 40 litrov vody pri prvom použití alebo pri výmene vody >40% a potom len 5ml na 200 litrov vody. Dávkovanie je možné postupne zvyšovať podľa potrieb akvária.

Seachem Excel je teda ideálnou voľbou pre každého, kto chce mať krásne a bujně zarastené akvárium bez nutnosti investovať do drahých CO2 systémov a silného osvetlenia.

Neváhajte a zaobstarajte si tento produkt ešte dnes - vaše rastliny Vám budú vďačné!

Dodatočné parametre

Kategória: zelená riasa
Hmotnosť: 0.6 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 17.6.2022
Zatiaľ sa zdá, že dobre účinkuje
5
Avatar autora | 1.11.2021
Kupovala som ju kvôli čiernej riase. Riasa mizne, takže za mňa zatiaľ najlepší prípravok aký som mala.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac ako 40 rokov je Seachem spoločnosťou, ktorá má korene v zdravej vede. Naše hobby a vzdelaný personál chemikov a biológov sú súčasťou balíka pri nákupe produktov Seachem. Seachem zostáva ako jedna z mála prežívajúcich nezávislých a súkromne vlastnených spoločností starostlivosti o domáce zvieratá. Seachem je vlastnený a prevádzkovaný nadšencami. Všetci naši zamestnanci sú nadšenci, ktorí udržiavajú akvária doma aj v kancelárii. Samotný Seachem bol založený, pretože jeden taký vášnivý nadšenec - Dr. Leo G. Morin (zakladateľ) - rozpoznal, že dostupné riešenia problémov akvaristov chýbajú. Výsledkom bol úplne prvý produkt spoločnosti Seachem: Cupraplex™ (dnes známy ako Cupramine™). O viac ako tridsať rokov neskôr spoločnosť Seachem stále pristupuje k starým problémom novým spôsobom.