Seachem Discus Trace 250ml

Kód: CODE-3638
11 € 9,17 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Seachem Discus Trace - vitamíny v tekutej forme pre Terčovce. Na rozdiel od suchozemských živočíchov prijímajú ryby živiny nielen s potravy ale aj z okolitého prostredia /voda/.

Detailné informácie

Podrobný popis

Seachem Discus Trace 250ml


Ryby potrebujú pre svoj zdravý vývoj a rast množstvo stopových prvkov, ktoré majú vo vode sa tendenciu vyzrážať alebo oxidovať.Z tohoto dôvodu je potrebné tiero prvky do akvária dodávať.
Seachem Discus Trace obsahuje vybalancovaný mix stopových prvkov potrebných pre zdravý vývoj a rast terčovcov /diskusov/.

Čím sa Seachem Discus Trace líši od iných prípravkov ?

  1. Neobsahuje vysoké dávky sodíku ,ktorý terčovcom vadí.

Väčšina lacnejších prípravkov obsahuje veľké množstvo sodíku, pretože sa tieto zmesy najlahšie miešajú.Väčšina rýb s tým problém nemá ale terčovcom to nevyhovuje.Z tohoto dôvodu sa používa zmes bez obsahu sodíka.

  1. je absolútne neškodný pre akváriové rastliny.

Seachem Discus Trace obsahuje vápník, horčík, jód, draslík, užitočný derivát medi, fluor, železo, mangan, selen a zinok.

Dávkovanie :

Jedno viečko 5ml 1x alebo 2x týždenne na 80l vody v akváriu.

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody
Hmotnosť: 0.3 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac ako 40 rokov je Seachem spoločnosťou, ktorá má korene v zdravej vede. Naše hobby a vzdelaný personál chemikov a biológov sú súčasťou balíka pri nákupe produktov Seachem. Seachem zostáva ako jedna z mála prežívajúcich nezávislých a súkromne vlastnených spoločností starostlivosti o domáce zvieratá. Seachem je vlastnený a prevádzkovaný nadšencami. Všetci naši zamestnanci sú nadšenci, ktorí udržiavajú akvária doma aj v kancelárii. Samotný Seachem bol založený, pretože jeden taký vášnivý nadšenec - Dr. Leo G. Morin (zakladateľ) - rozpoznal, že dostupné riešenia problémov akvaristov chýbajú. Výsledkom bol úplne prvý produkt spoločnosti Seachem: Cupraplex™ (dnes známy ako Cupramine™). O viac ako tridsať rokov neskôr spoločnosť Seachem stále pristupuje k starým problémom novým spôsobom.