Nyos Quantum 160 pre akvárium 250 - 1000 l

Kód: 99512
ZADARMOZADARMO
quantum 160 2
431,50 € 359,58 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Extrémne tichý a výkonný odpeňovač pre morské akvárium.

Detailné informácie

Podrobný popis

Extrémny výkon
NYOS® Quantum® je charakterizovaný vysokou schopnosťou odpěňovat v dôsledku veľkého množstva vzduchu v kombinácii s optimálnou zmesou vzduch-voda.

Veľmi tichá prevádzka
NYOS® Quantum® je pri svojej práci veľmi tichý, môže tak lepšie vyniknúť krása akvária bez rušivých zvukov odpeňovača.

Nízka spotreba energie
NYOS® Quantum® je koncipovaný tak, aby bol zvlášť energeticky efektívny a aby využíval minimálny výkon a to aj napriek svojmu obrovskému výkonu.

Jednoduchá údržba
NYOS® Quantum® je obzvlášť ľahko udržiavateľný odpeňovač a poskytuje rovnakú konzistentnú úroveň výkonu po dlhú dobu. Má dôsledné silné odpeňovanie, jednoduché nastavenie a disponuje spoľahlivým čerpadlom Quantum® 3.0.

Inovatívne vlastnosti odpeňovača NYOS® Quantum®:

Nové hybridné koliesko NYOS® - srdcom každého odpeňovače je jeho pohon. Preto firma Nyos Aquatics GmbH vyvinula nový vysoko výkonný pohon pre odpeňovače Quantum®: hybridné koliesko. Toto obzvlášť presne vyrábané obehové koliesko, vyrobené z veľmi ľahkých materiálov kombinuje výhody ihlového kolieska a mrežového kolieska. Hybridný koliesko je charakterizované mrežovitým tvarom, na ktorom sú namontované veľmi úzke ihly. Táto štruktúra zabezpečuje, že sa vytvárajú extrémne jemné mikro vzduchové bublinky. Značne znížená hmotnosť a vysoká presnosť vedú k nižšej údržbe a zároveň nízkej spotrebe energie.

NYOS® Clear-View Reactor - hybridné koliesko potrebuje špeciálne prispôsobenú komoru čerpadla. Preto bol špeciálne vyvinutý NYOS® Clear-View Reactor. Reaktor Clear-View je priehľadná výkonná komora s veľkým objemom, v ktorej je vytváraná zmes vody a vzduchu. V kombinácii s hybridným kolieskom a prispôsobenú Venturiho tryskou vytvára extrémny výkon vzduchu s optimálnym pomerom vzduch-voda. Jeho transparentnosť zaisťuje, že akékoľvek cudzie telesá možno ľahko identifikovať. Súčasne je možné vidieť obrovský výkon čerpadla v prevádzke, čo je veľmi štýlové a praktické!
Výkon NYOS® Twister - extrémny výkon vzduc a najjemnejšie bubliny v jednom. Aby sa však dosiahlo optimálneho odpeňovania, musia vytvárané bubliny zostať v kontakte s vodou čo najdlhšie. Preto odborníci z Nyos Aquatics GmbH navyše k normálnej bublinkové doske vyvinuli Twister v tvare pílového kotúča, ktorý dodáva bublinkám ďalšiu vírivou rotáciu. To značne zvyšuje dobu kontaktu vzduchových bublín vo vodnom stĺpci.
Kombinácia tvaru a funkcie: Sínusový dizajn - prietokovo optimalizovaný, dvojitý plášť tela. V tomto tzv. Sínusovom dizajne môžu vzduchové bublinky stúpať bez prekážok a celkom voľne. Ergonomicky povedané, bez vytvárania zón s nízkym tokom v rušivých rohoch.
Precíznosť a zmysel pre detail - dobrý nápad musí byť dokonale implementovaný do posledného detailu.

Každý produkt Quantum® je preto charakterizovaný nasledujúcimi spôsobmi:

1. Vysoko výkonný napeňovací mechanizmus z oxydu zirkoničitého (pevnosť 1600 MPa Vickersova tvrdosti)
2. Deväť skrutiek odolných proti morskej vode z čistého titánu
3. Presné mikro-nastavovacie skrutky pre jemné doladenie vodnej hladiny
4. Úplné oddelenie povrchov pomocou silikónových nožičiek
5. Hlava odpeňovače s poistným uzáverom
6. Pripravené priamo na použitie vďaka plug-and-play

Optimalizované, variabilné možnosti nastavenia - každé akvárium je iné. Preto možno NYOS® Quantum® individuálne prispôsobiť všetkým podmienkam akvária: množstvo vody a množstvo vzduchu možno nastaviť samostatne a nezávisle na sebe. Približné nastavenie hladiny vody je dosiahnuté prostredníctvom trubky pre nastavenie vody, zatiaľ čo presný mikro-nastavovacia skrutka, ktorá je súčasťou dodávky, umožňuje ďalšie jemné doladenie hladiny vody.
Kompaktná konštrukcia možno úplne demontovať - ​​skvele premyslené riešenia.

NYOS® Quantum® úmyselne nepoužíva žiadna externe namontované objemné čerpadla. Zariadenie je možné úplne demontovať a vyčistiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Odpeňovač
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.5 kg
Vhodné pre morské akvárium: 250 - 1000 litrov
Maximálny prietok vzduchu: 1500 l/h
Čerpadlo: Quantum® 3.0
Spotreba energie: 18W
Rozmery: 18,5 × 25 × 53 cm

Nyos Quantum

Nyos Quantum

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: