Maxspect Turbine Duo 6 - duálne výtlačné čerpadlo s ovládačom 6500 l/h 46W

Kód: M-TD6
262 € –27 %
mxspct turbine duo 5
262 € –27 % 189,80 € 158,17 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Nový koncept čerpadla Turbine Duo od Maxspectu radikálny dizajn, ktorý sa  bude určite páčiť, pretože ho možno použiť pre mnoho aplikácií . Podobne ako pri prúdových čerpadlách GYRE, výtlačné DUÁLNE čerpadlo Turbine Duo motor umiestnený v strede. To mu umožňuje používať 2 výstupy na každej strane ... Avšak oproti čerpadlám GYRE Turbine Duo 2 odstredivé rotory, ktoré mu umožňujú čerpať vodu na 2 rôzne miesta!

Detailné informácie

Podrobný popis

2-STAGE OUTLET

Tam, kde čerpadlá Turbine Duo vynikajú je ich použitie pri rôznych aplikáciách, kde potrebujeme ďalší zdroj vodného prúdenia, napr. Pri prevádzke ďalších zariadení akými sú chladiče, recirkulačné odpeňovače či rôzne reaktory. Bežne sa to dá dosiahnuť tak, že sa rozdelí hlavná výtlačná hadica (by-pass), ale to nie je tak praktické z dôvodu zmeny intenzity prúdenia, pretože pri zmene u jedného zariadenia dochádza k zmenám u ďalších, čo môže ovplyvniť ich fungovanie.

Profesionálne cestou ako dosiahnuť stabilné prúdenie pri zapojení ďalších filtračných a iných zariadení je použitie ďalšieho čerpadla. Použitím ďalšieho čerpadla dosiahneme konzistentného prúdenia u napojeného zariadenia, avšak to je väčšinou nákladnejšia cesta, vyžaduje viac miesta a pritom sa do systému uvoľňuje viac tepla.

S dvoma výstupmi dosahuje Turbine Duo väčšieho pomeru výkon / cena, a tak umožňuje dosiahnuť "viac za menej peňazí ."

Čerpadlo je celkom malých rozmerov, navyše môžete jeho rozmery ešte zmenšiť pri použití 1 výstupu. Okrem toho Maxspect vybavil čerpadlo Turbine Duo celým radom nástavcov / príslušenstvo, ktoré sa budú hodiť pri rôznych aplikáciách.

Maxspect tak prináša na trh dostupné čerpadlo s vysokým pomerom výkon / cena a kompatibilitou s riadiacou jednotkou IPV6 používanou pre bezdrôtové ovládanie. Tým sa Turbine Duo dostáva do rodiny produktov akými sú osvetlenie RSX, recurvata, Ethereal, čerpadlá gyrom a ďalších.

Technické údaje :

  • Rozmery (d x š x v): 14 x 9.7 x 12.4 cm
  • Váha: 0,97 kg
  • Napätie: 100-240V / 50-60Hz
  • Výstupné napätie: 24V DC
  • Spotreba: 8 - 46W
  • Max. výtlak: 6500 litrov

Dodatočné parametre

Kategória: Čerpadlá
Hmotnosť: 2 kg

Maxspect Turbine Duo 6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: