Kessil A360NE Tuna Blue 90W

Kód: A360NE-TB
376,70 € 313,92 € bez DPH
na objednávku
Môžeme doručiť do:
10.6.2024

Kessil A360NE je LED s úzkym uhlom osvetlenia, ktorý poskytuje krásny efekt mihotanie odrazov svetla dodáva vášmu akváriu prirodzený, preslnený vzhľad porovnateľný s osvetlením pomocou výbojok. Vytvára dojem, ako by ste získali svoj vlastný kus oceánu. A360ku možné ovládať systémom APEX Classic a APEX'16 (APEX Ready)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kessil Logic

Funkcia Kessil Logic umožňuje nastavovanie takmer rovnomerné intenzity v celom svetelnom spektre od odtieni modrej oblohy až po odtieň modrej morské hlbiny. Osvetlenie Osvetľovacie jednotkaKessil A360 je certifikovaná spoločnosťou Neptune Systems ako zariadenie kategórie Apex Ready + a je kompatibilný s väčšinou externých riadiacich jednotiek pracujúcich s napätím 0 ~ 10 V.

Mihotanie odrazov svetla
Krásny efekt mihotanie odrazov svetla dodáva vášmu akváriu prirodzený, preslnený vzhľad porovnateľný s osvetlením pomocou metalhalidových výbojok. Vytvára dojem, ako by ste získali svoj vlastný kus oceánu.

Laditeľné spektrum
Ak si vyberiete časť svetelného spektra, ktorú uprednostňujete, môžete mať úplnú istotu, že vaše koraly budú dostávať všetko, čo potrebujú k optimálnemu rastu a farebnosti.

Zmiešavanie farieb
Technológia Dense Matrix LED zmiešava rôzne vlnové dĺžky svetla, ako toto opustí svetelný zdroj, čím umožňujú dosiahnutie rovnomerného farebného odtieňa v celom objeme nádrže. Hoci je použitý jediný svetelný zdroj, je odstránený efekt bodového svetla, pretože celý svetelný výkon je rovnomerne rozložený na širokej ploche.

Ultrafialové svetlo
Nezáleží na tom, ktorá časť svetelného spektra je zvolená pomocou funkcie laditelného spektra, pretože UV svetlo, ktoré je prostredníctvom patentovanej funkcie nastavené v presnom pomere, podporuje farebnosť koralov.

Design
Môžete vyberať z radu rôznych modelov a rozhodovať sa tak medzi maximálnym prienikom alebo maximálnou plochou pokrytia. Všetky osvetľovacie jednotky sú konštruované tak, aby bola zaistená ich dlhá životnosť spoločne s tichou prevádzkou, účinným chladením a maximálnym výkonom, a to všetko v kompaktnom a príťažlivom dizajne a s nízkymi nárokmi na údržbu.

Ovládateľnosť
Časové intervaly medzi zapínaním a vypínaním, intenzita a svetelné spektrum sú nastaviteľné buď ručne alebo pomocou externej riadiacej jednotky pracujúce s napätím 0 ~ 10 V. Osvetľovacie jednotky môžu byť tiež zapojené v uzavretom obvode, aby nastavenie jednej jednotky ovplyvňovalo všetky ostatné jednotky.

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie pre morské akvárium
Záruka: 2 roky

Kessil A360NE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: