JBL PRONOVO BEL FLUID 50ml

Kód: 3088100
6 € 5 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

JBL ProNOVO BEL 50ml - Kompletná výživa: Ultrajemný homogenát (jemná potrava rozpustená vo vode) z viac ako 50 prírodných zložiek

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Výživné a ľahko stráviteľné, pre optimálny rast vďaka krabom artémiám.
  • Ideálne podmienky na kŕmenie mladých rýb, pre ktoré je práškové krmivo ešte príliš veľké
  • Žiadne zakalenie vody: zníženie rastu rias vďaka primeranému obsahu fosfátov, lepšia kvalita vody vďaka lepšej stráviteľnosti krmiva, čím sa minimalizujú výkaly rýb
  • Prírodné zložky bez umelých prísad pre prirodzenú výživu a zdravie akváriových rýb

    Rozsah dodávky: 1 fľaša s kvapkadlom na presné dávkovanie obsiahnutého tekutého krmiva

Zloženie ideálnej potravy pre mladé ryby závisí od mnohých faktorov. Mláďatá rastú a pre svoj vývoj potrebujú dôležité živiny. Životne dôležité vitamíny a biopotraviny Inosit sú potrebné na posilnenie imunitného systému, a preto sú obsiahnuté v správnom množstve.
U mladých jedincov je veľmi dôležité, aby veľkosť krmiva zodpovedala veľkosti úst. Je lepšie podávať príliš málo potravy ako príliš veľa! Upravený obsah fosfátov v krmive je nevyhnutný pre zdravú tvorbu kostí. Nedostatok fosfátov a vápnika vedie k deformácii kostí.

Ak sú jedince dostatočne veľké, ideálne je prikrmovanie živou artémiou (krevetami). Spoločnosť JBL ponúka na tento účel kompletný program = JBL Artemio.

V prípade mladých rýb sa rozlišuje medzi živými a ikrovými druhmi. Mláďatá ikernačkových druhov sú po vyliahnutí oveľa menšie a živia sa nálevníkmi (mikroorganizmami), ktoré nájdu vo svojom prostredí. Mnohé druhy potom prijímajú aj tekutú potravu (JBL PRONOVO BEL FLUID). Krátko potom prijímajú jemnú práškovú potravu (JBL PRONOVO BEL GRANO BABY alebo práškovú potravu z prvej plechovky súpravy JBL PRONOVO BEL FLAKES BABY). Hneď ako odrastú, môžete prejsť na druhú plechovku krmiva JBL PRONOVO BEL FLAKES BABY. Ak sa o potomstvo starajú rodičia (napr. cichlidy), dlhá pipeta alebo kus hadice pomôže dostať krmivo rozpustené vo vode priamo k mláďatám.
U druhov, ktoré kladú vajíčka alebo sú chované ústami, sú mláďatá väčšie a okamžite konzumujú potravu z druhej plechovky JBL PRONOVO FLAKES BABY a živé artémie (systém JBL Artemio).

Náskok vďaka výskumu
Výsledky výskumných expedícií spoločnosti JBL spolu s poznatkami tímu výskumu a vývoja spoločnosti JBL viedli k optimálnym a vyváženým kŕmnym zmesiam vyrobeným z vysokokvalitných surovín.

Dodatočné parametre

Kategória: Mladé ryby a plôdik
Hmotnosť: 0.1 kg

JBL ProNovo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: