Florin Delta KH+ 250g

Kód: FDKH250
12,70 € 10,58 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
31.5.2022

Zvyšuje uhličitánovú tvrdosť KH vo všetkých sladkovodných a rastlinných akváriách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prehľad :

  • Zvyšuje zásaditosť (a.k.a. tvrdosť uhličitanu alebo tlmivú kapacitu) v
    sladkovodných akváriách s cieľovým pH 7,8 alebo menej.
  • Zlepšuje stabilitu pH.
  • Bezpečné pre použitie vo všetkých sladkovodných a rastlinných akváriách.
  • Pozostáva zo zložiek USP.
  • Neobsahuje žiadne pufrovacie činidlá na báze fosfátov.

Pridanie do akvária:

Zriediť 1/4-lyžičky v  500 ml osmotickej vody a dobre premiešajte; výsledný roztok pridajte do akvária rýchlosťou 1 fl-oz. na 5 galónov (18,9 l) každé dve hodiny, až kým sa zásaditosť nezvýši a nestabilizuje na požadovanej hladine alebo blízko nej; upozorňujeme, že rýchlosť cirkulácie vody v akváriu bude mať vplyv na rýchlosť, s akou aktívne zložky menia zásaditosť systému (rýchlejšia cirkulácia zníži čas potrebný na zmenu zásaditosti) a že stabilizácia alkality môže trvať až 24 hodín v extrémne prípady (je však oveľa pravdepodobnejšie, že sa ustália za menej ako 2 hodiny). Neaplikujte zmeny zásaditosti vyššie ako 1 dKH za hodinu. Poraďte sa s renomovanou referenciou ohľadom požiadaviek na zásaditosť a pH organizmov umiestnených v akváriu a podľa potreby upravte tieto parametre, aby ste dosiahli požadované hodnoty. pH sa môže ďalej upravovať použitím vhodného kyslého alebo zásaditého roztoku (ako je napríklad Brightwell Aquatics Florin pH- a pH +).

Pridanie vody z vodovodu a / alebo osmotickej vody: Florin Delta KH + upravte zásaditosť vody na požadovanú hodnotu; Po ustálení zásaditosti pridajte Florin pH- alebo pH +, až kým nedosiahnete požadované pH. Nakoniec upravte TDS vody (napríklad pomocou Brightwell Aquatics Remineralīz alebo Remineralīz-P alebo Florin Delta GH + pre vysadené akváriá) na požadovanú hodnotu. Ak je teplota vody približne rovnaká ako teplota vody v akváriu, pridajte do akvária vodu.

Pozor: Obsahuje soli kyseliny uhličitej; neochutnajte, neprehĺtajte alebo nevdýchnite prach a vyvarujte sa kontaktu s pokožkou.

Pri požití: dajte vodu, vyhľadajte lekársku pomoc. Môže spôsobiť podráždenie očí alebo pokožky. Ak dôjde k zasiahnutiu očí po dobu 15 minút, vyhľadajte lekársku pomoc. Ak je pokožka, dôkladne ju umyte vodou.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie na ľudskú spotrebu.

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie