Florin Delta KH+ 250g

Kód: FDKH250
9,10 € 7,58 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Zvyšuje uhličitánovú tvrdosť KH vo všetkých sladkovodných a rastlinných akváriách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prehľad :

  • Zvyšuje zásaditosť (a.k.a. tvrdosť uhličitanu alebo tlmivú kapacitu) v
    sladkovodných akváriách s cieľovým pH 7,8 alebo menej.
  • Zlepšuje stabilitu pH.
  • Bezpečné pre použitie vo všetkých sladkovodných a rastlinných akváriách.
  • Pozostáva zo zložiek USP.
  • Neobsahuje žiadne pufrovacie činidlá na báze fosfátov.

Pridanie do akvária:

Zriediť 1/4-lyžičky v  500 ml osmotickej vody a dobre premiešajte; výsledný roztok pridajte do akvária rýchlosťou 1 fl-oz. na 5 galónov (18,9 l) každé dve hodiny, až kým sa zásaditosť nezvýši a nestabilizuje na požadovanej hladine alebo blízko nej; upozorňujeme, že rýchlosť cirkulácie vody v akváriu bude mať vplyv na rýchlosť, s akou aktívne zložky menia zásaditosť systému (rýchlejšia cirkulácia zníži čas potrebný na zmenu zásaditosti) a že stabilizácia alkality môže trvať až 24 hodín v extrémne prípady (je však oveľa pravdepodobnejšie, že sa ustália za menej ako 2 hodiny). Neaplikujte zmeny zásaditosti vyššie ako 1 dKH za hodinu. Poraďte sa s renomovanou referenciou ohľadom požiadaviek na zásaditosť a pH organizmov umiestnených v akváriu a podľa potreby upravte tieto parametre, aby ste dosiahli požadované hodnoty. pH sa môže ďalej upravovať použitím vhodného kyslého alebo zásaditého roztoku (ako je napríklad Brightwell Aquatics Florin pH- a pH +).

Pridanie vody z vodovodu a / alebo osmotickej vody: Florin Delta KH + upravte zásaditosť vody na požadovanú hodnotu; Po ustálení zásaditosti pridajte Florin pH- alebo pH +, až kým nedosiahnete požadované pH. Nakoniec upravte TDS vody (napríklad pomocou Brightwell Aquatics Remineralīz alebo Remineralīz-P alebo Florin Delta GH + pre vysadené akváriá) na požadovanú hodnotu. Ak je teplota vody približne rovnaká ako teplota vody v akváriu, pridajte do akvária vodu.

Pozor: Obsahuje soli kyseliny uhličitej; neochutnajte, neprehĺtajte alebo nevdýchnite prach a vyvarujte sa kontaktu s pokožkou.

Pri požití: dajte vodu, vyhľadajte lekársku pomoc. Môže spôsobiť podráždenie očí alebo pokožky. Ak dôjde k zasiahnutiu očí po dobu 15 minút, vyhľadajte lekársku pomoc. Ak je pokožka, dôkladne ju umyte vodou.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie na ľudskú spotrebu.

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: