Fish Recover M 500ml proti bakteriálnym infekciám morských rýb

Kód: FRCM500
39,20 € 32,67 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Fish Recover M - úplne prírodný antibakteriálny liečebný prípravok pre choré morské ryby
Prírodný, botanický liečebný prípravok na liečenie širokého spektra bakteriálnych infekcií morských rýb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Proti bakteriálnym infekciám morských rýb

Nákaza, ktorá prepukne v morskom akváriu môže mať za následok veľký úhyn rýb ak sa včas nelieči. Choroba sa väčšinou objavuje v situácii, kedy majú ryby oslabenú imunitu vďaka stresu - zlá kvalita vody, nedostatočné kŕmenie / nekvalitné krmivo, náhla zmena v ekosystéme, zranenia spôsobené transportom či pri styku s ostatnými rybami atď.

Bakteriálne infekcie sú bežnou chorobou morský rýb. Patogénne baktérie útočia na tkanivá morských rýb, rýchlo sa množia a ak sa tento stav nelieči, vedie k úhynu živočícha.

Vlastnosti :

  • úplne prírodný, botanický extrakt pre liečbu širokého spektra bakteriálnych infekcií morských rýb
  • vhodné na otvorené rany, vredy, povlaky, sčervenanie tkanív a plutiev, povlaky očí a plesne plutiev atď.
  • rýchlo podporuje rast a obnovu poškodených tkanív a plutiev poškodených chorobou
  • stimuluje imunitný systém rýb a tým zabraňuje rozšíreniu už prítomných infekcií
  • šetrný pre všetky morské ryby (vr. žralokov, rají, morských koníkov a murény) a bezstavovce vrátane chúlostivých koralov, ZEV, sasaniek a kreviet
  • neovplyvní nepriaznivo biologický filter čo možno vidieť u tradičných antibiotík
  • nemá vplyv na parametre vody

Informácie :

Nákaza, ktorá prepukne v morskom akváriu môže mať za následok veľký úhyn rýb ak sa včas nelieči. Choroba sa väčšinou objavuje v situácii, kedy majú ryby oslabenú imunitu vďaka stresu - zlej kvality vody, nedostatočné kŕmenie / nekvalitné krmivo, náhla zmena v ekosystéme, zranenia spôsobené transportom či pri styku s ostatnými rybami atď. Bakteriálne infekcie sú bežnou chorobou morský rýb.
Patogénne baktérie útočia na tkanivá morských rýb, rýchlo sa množia a ak sa tento stav nelieči, vedie k úhynu živočícha.

Bakteriálna infekcie sa bežne prejavujú ako viditeľné vredy, otvorené rany, povlaky očí alebo vystúpené oči, plesne plutiev a úst, červenkasté časti plutiev a tkanív . Predtým sa tieto ochorenia liečila pomocou antibiotík. Postupom času si baktérie vytvorili imunitu na antibiotiká, čo sa prejavilo / je neuspokojivými výsledkami pri liečbe a vyššom úhynom rýb.
Prípravok Fish Recover M od fy Brightwell Aquatics je úplne prírodný botanický extrakt, nejde o antibiotiká.

Fish Recover M nielen ničí bakteriálne infekcie, ale tiež pomáha pri obnove tkanív poškodených chorobou. Včasná diagnóza a následná liečba minimalizujú úhyn rýb. Ďalšia pomoc pri zlepšení celkového zdravia rýb prináša prípravok Vitamarin-C, koncentrovaný doplnok vitamínu C pre morský útes.
Vitamín-C je dobre známy ako prírodný stimulátor imunitného systému.

Návod na použitie

Prípravok pred použitím dobre pretrepte.
Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku nalejte prípravok v mieste silného prúdenia, čím sa dosiahne optimálne rozpustenie naprieč akváriom.

V prípade liečby choroby :

Pridajte 5 ml (1 viečko u 500 ml balenie) prípravku Fish Recover M na každých 38 litrov (10 gl) celkového objemu akvarijné vody.

Pridávajte odporúčanú dávku denne po dobu 7 dní, čo efektívne choroba eliminuje.

Pre dosiahnutie optimálneho výsledku, odstráňte aktívne uhlie, chemické filtračné resiny a prerušte činnosť odpeňovače počas liečby, pretože odstraňujú aktívne látky z vody. Je bežné, že sa po aplikácii prípravku tvorí nadmerná pena v protipeniace činidlá počas a po aplikácii. V takom prípade vyprázdnite odpadovú nádodu odpeňovače alebo výrazne znížte jeho činnosť, aby ste ho mohli používať ďalej k filtrácii.
Zvýšená penivosť odznie v priebehu 48 hodín po finanÄ aplikácii lieku. Po absolvovaní 7 dňovej liečebnej kúry ODPORÚČAME 20% výmenu vody. V prípade, že choroba úplne nezmizla, možno pokračovať v dávkovaní, liečbu opakovať.

Preventívne použitie :

Pridajte 5 ml (1 viečko u 500 ml balenie) prípravku Fish Recover M na každých 38 litrov (10 gl) celkového objemu akvarijné vody po dobu 3dní v prípade, že ste pridali do akvária novej ryby. Toto profylaktické dávkovanie bude slúžiť ako prevencia proti prípadnému prepuknutiu chorôb .

 Fish Recover M od Brightwell Aquatics je vyvinutý tak, aby ho bolo možné použiť priamo v akváriu alebo v karanténnych systéme.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomoc pri problémoch
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: