Ferrion - železo pre útes a refugium 250ml

Kód: BA060
9,10 € 7,58 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Vysoko koncentrovaný a stabilný roztok železa pre doplnenie stravy akvária obsahujúceho hermatypické organizmy (tj. "Fotosyntetické" korály alebo zooxantely, mušle a ich spojencov), makrorias, riasy korálov, mangróvie, bahenné trávy a ďalšie žiadané morské riasy a rastliny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prehľad :

  • Vysoko koncentrovaný a stabilný roztok železa pre doplnenie stravy akvária obsahujúceho hermatypické organizmy (tj. "Fotosyntetické" koraly alebo zooxantely, mušle a ich spojencov), makrorias, riasy koralov, mangróvie, bahenné trávy a ďalšie žiadané morské riasy a rastliny
  • Obzvlášť vhodný do systémov vybavených refúgiom alebo bahenným systémom
  • Silnejšie ako väčšina konkurenčných prípravkov
  • Skladá sa z vyčistenej vody a vysoko čistých látok
  • Zloženie vytvorené priamo vedcami

Pokyny a návod :

Základné:

Výrobok pred použitím dobre pretrepte. Pridajte 5 ml (1 plný vršok) prípravku na 189,3 l akváriovej vody každý druhý deň alebo podľa potreby pre udržanie koncentrácie železa v rozmedzí 0,05 - 0,10 ppm. Pri použití podľa týchto pokynov, 250 ml ošetrí až 9 464 l.

Pokročilé:

Pred pridaním prípravku zistite celkovú koncentráciu železa v akváriu pomocou presnej testovacej sady. Prípravok pred použitím dobre pretrepte. Každý ml Ferrion zvýši koncentráciu železa ( "[Fe3 +]") v 3,785 l vody o 1 ppm.
Je vhodné zabezpečiť, aby koncentrácia fosfátu v akváriu pri súčasnom podávaní doplnku železa neprekročila 0,05 ppm, ďalšie informácie nájdete v bočnom paneli. Ak je počiatočná [Fe3 +] v akváriu pod 0,10 ppm, pridávajte prípravok maximálnou rýchlosťou 10 ml na 20 US galónov (94,6 l) denne dokiaľ nie je dosiahnutá požadovaná koncentrácia, potom pokračujte v dennom alebo týždennom dávkovaním podľa potreby (pozri nižšie) . Vždy sa pokúste udržať [Fe3 +] v rozsahu +/- 0,02 ppm. Pre stanovenie dávkovania lieku zistite požadovanú [Fe3 +], zmerajte dennú spotrebu železa (tj. Pokles železa) v akváriu meraním [Fe3 +] vždy v rovnaký čas každý deň, po dobu jedného až dvoch týždňov. Pre stanovenie dennej dávky (vhodnejšie ako týždenný dávkovanie) železa: odhadnite objem vody v celom akvarijním systéme; vynásobte toto číslo objemom vody v systéme a získate potrebnú dennú dávku (ml) na udržanie stabilnej [Fe3 +]. Denné dávkovanie udržiava stabilnejší [Fe3 +] (a prirodzenejšie prostredie) v porovnaní s týždenným, kde sa [Fe3 +] náhle zvýši hneď po dávkovaní a potom postupne klesá v priebehu celého týždňa.

Varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené na konzumáciu.


Garantované zloženie : Železo (Fe) (min) 0,40% chelát železa (118 mg / oz .; 4 000 ppm)

Zloženie : čistá voda, Železitan sodný

Dodatočné parametre

Kategória: Trace elementy a stopové prvky a doplnkové preparáty
Hmotnosť: 0.25 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: