Ferrion - železo pre útes a refugium 250ml

Kód: BA060
8,90 € 7,42 € bez DPH
do 14 dní
Môžeme doručiť do:
9.9.2022

Vysoko koncentrovaný a stabilný roztok železa pre doplnenie stravy akvária obsahujúceho hermatypické organizmy (tj. "Fotosyntetické" korály alebo zooxantely, mušle a ich spojencov), makrorias, riasy korálov, mangróvie, bahenné trávy a ďalšie žiadané morské riasy a rastliny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prehľad :

  • Vysoko koncentrovaný a stabilný roztok železa pre doplnenie stravy akvária obsahujúceho hermatypické organizmy (tj. "Fotosyntetické" koraly alebo zooxantely, mušle a ich spojencov), makrorias, riasy koralov, mangróvie, bahenné trávy a ďalšie žiadané morské riasy a rastliny
  • Obzvlášť vhodný do systémov vybavených refúgiom alebo bahenným systémom
  • Silnejšie ako väčšina konkurenčných prípravkov
  • Skladá sa z vyčistenej vody a vysoko čistých látok
  • Zloženie vytvorené priamo vedcami

Pokyny a návod :

Základné:

Výrobok pred použitím dobre pretrepte. Pridajte 5 ml (1 plný vršok) prípravku na 189,3 l akváriovej vody každý druhý deň alebo podľa potreby pre udržanie koncentrácie železa v rozmedzí 0,05 - 0,10 ppm. Pri použití podľa týchto pokynov, 250 ml ošetrí až 9 464 l.

Pokročilé:

Pred pridaním prípravku zistite celkovú koncentráciu železa v akváriu pomocou presnej testovacej sady. Prípravok pred použitím dobre pretrepte. Každý ml Ferrion zvýši koncentráciu železa ( "[Fe3 +]") v 3,785 l vody o 1 ppm.
Je vhodné zabezpečiť, aby koncentrácia fosfátu v akváriu pri súčasnom podávaní doplnku železa neprekročila 0,05 ppm, ďalšie informácie nájdete v bočnom paneli. Ak je počiatočná [Fe3 +] v akváriu pod 0,10 ppm, pridávajte prípravok maximálnou rýchlosťou 10 ml na 20 US galónov (94,6 l) denne dokiaľ nie je dosiahnutá požadovaná koncentrácia, potom pokračujte v dennom alebo týždennom dávkovaním podľa potreby (pozri nižšie) . Vždy sa pokúste udržať [Fe3 +] v rozsahu +/- 0,02 ppm. Pre stanovenie dávkovania lieku zistite požadovanú [Fe3 +], zmerajte dennú spotrebu železa (tj. Pokles železa) v akváriu meraním [Fe3 +] vždy v rovnaký čas každý deň, po dobu jedného až dvoch týždňov. Pre stanovenie dennej dávky (vhodnejšie ako týždenný dávkovanie) železa: odhadnite objem vody v celom akvarijním systéme; vynásobte toto číslo objemom vody v systéme a získate potrebnú dennú dávku (ml) na udržanie stabilnej [Fe3 +]. Denné dávkovanie udržiava stabilnejší [Fe3 +] (a prirodzenejšie prostredie) v porovnaní s týždenným, kde sa [Fe3 +] náhle zvýši hneď po dávkovaní a potom postupne klesá v priebehu celého týždňa.

Varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené na konzumáciu.


Garantované zloženie : Železo (Fe) (min) 0,40% chelát železa (118 mg / oz .; 4 000 ppm)

Zloženie : čistá voda, Železitan sodný

Dodatočné parametre

Kategória: Trace elementy a stopové prvky a doplnkové preparáty
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie