Chihiros LED A serie II 53W A1201 II s kontrolerom

Kód: 99478
ZADARMOZADARMO
chihiros led system serie a ii
139,90 € 116,58 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Extrémne výkonné LED svetlo do akvária určené špeciálne pre pestovanie akváriových rastlín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nové LED čipy
S novou generáciou sú použité modernejšie LED čipi, vďaka ktorým je osvetlenie úspornejšie.

Vylepšená konštrukcia
Vďaka získaných skúsenostiam z prvej verzie došlo k celkovému vylepšeniu konštrukcie, výkonu, svietivosti a hlavne uchyteniu LED osvetlenia

Zabudovaný kontrolér (Bluetooth)
Nová verzia má už zabudovaný bezdrôtový kontrolér. Vďaka tomu možno ľahko ovládať časovanie osvetlenia.
Nastavenie prebieha pohodlne pomocou mobilnej aplikácie a kontrolér si všetko pamätá pre prípad, že by došlo k výpadku prúdu. Vďaka Bluetooth je ovládanie v mobile veľmi jednoduché a intuitívne. Program je funkčný tak na Androide tak na iOS.

Aplikácia pre Android nájdete tu (odkaz).

Aplikácia pre iOS nájdete tu (odkaz).

 

Extrémne výkonné svetlo do akvária určené špeciálne pre pestovanie akváriových rastlín.

Osvetlenie je vďaka držiaku s guľovým kĺbom ľahko nastaviteľné a tiež možno nastaviť sklon uchytenie osvetlenia, vďaka tomu je možné teleso použiť nad každým akváriom. Vďaka držiaku je možné ho umiestniť nad akvárium bez krytu.

LED osvetlenie Chihiros A bolo vyvinuté v spolupráci s japonskými dizajnérmi a bolo do neho vložené množstvo vysoko svietivých LED. Jednotlivé LED boli vybrané tak, aby pod nimi rastliny nielen dobre rástli, ale ukazovali tiež svoje najlepšie farby. Použité boli diódy SMD 0,33W HCRI. Životnosť LED je 30 až 50 tisíc hodín.

Osvetlenie bolo navrhnuté tak, aby pod ním rástli rastliny čo najlepšie. Žiarenie z neho sa teda veľmi podobá spektru slnečného svetla. Navyše boli LED vybrané tak, aby vyzerali farby rastlín pod nimi čo možno najlepšie. Rovnako ako u všetkých LED platí, že 1W svietia ďaleko silnejšie ako 1W žiarivkového osvetlenia. Pre dosiahnutie rovnakej sily osvetlenia teda nie je potrebné použiť toľko W ako v prípade žiariviek.
Úspora je teda v prípade LED značná.
LED diódy chihiros

Moderný vzhľad osvetlenia ocenia predovšetkým tí, ktorí chcú osvetlenie umiestniť na akvárium bez krytu. Samotné telo tvorí krásny hliníkový profil, ktorý zároveň umožňuje efektívne chladenie osvetlenie.

Súčasťou telesa je naviac originálny bezdrôtový stmievač, ktorým si môžete nastavovať intenzitu osvetlenia od 0-100%. Osvetlenie je totiž veľmi silné, preto odporúčame zo začiatku zvoliť slabšiu intenzitu a postupne pridávať. Ak by ste totiž skokovo po výmene svetla zvýšili intenzitu, hrozil by zvýšený rast rias.


Upozorňujeme, že výrobca Chihiros distribuuje dva druhy svetiel - balenie pre EÚ a balenie pre zvyšok sveta. Toto balenie sa podstatne líšia predovšetkým v napájacích zdrojoch, ktoré sú pre Európsky trh kvalitnejšie a drahšie. Výrobca o tom informuje na svojom webe. (Nájdete tu) Svetlá Chihiros predávané v našom e-shope pochádzajú z distribúcie určenej pre EÚ a obsahujú tak kvalitnejšie, drahšie zdroje. Musíme upozorniť, že verzie predávané v čínskych obchodoch používajú lacné, nekvalitné zdroje bez certifikácie pre použitie v EU.

 

Dodatočné parametre

Kategória: LED osvetlenie akvária
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Rozmery: 120 x 6,7 x 10 cm
Príkon: 53 W
Počet LED diód: 120 ks
Lumenov: 4800 lm

Chihiros LED A serie II 26W A601 II

Chihiros LED A serie II 26W A601 II s kontrolerom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: