Chihiros Dosing Pump - automatický dávkovač tekutín do akvária

Kód: 18663
ZADARMOZADARMO
chihiros dosing pump new
139,99 € 116,66 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
1.3.2024

Chihiros Dosing Pump je presné akváriové dávkovacie čerpadlo. Dávkovač slúži na presné podávanie chemických látok, ako sú rastlinné hnojivá, akváriové soli alebo neutralizátory amoniaku. Pumpa sa ovláda cez aplikáciu a má schopnosť presne nastaviť dávku, takže si môžete nastaviť presné množstvo tekutiny, ktorá sa má podať. Zariadenie pozostáva zo štyroch programovateľných púmp, ktoré možno nakonfigurovať tak, aby podávali dávky v presnom čase.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na čo slúži automatický dávkovač tekutín?
Presný automatický dávkovač tekutín bol navrhnutý špeciálne pre potreby akvária. Vďaka nemu jednoducho a pohodlne vyriešite otázku pravidelného podávania hnojív a solí do akvária bez toho, aby ste si túto dôležitú činnosť museli neustále pripomínať. Toto zariadenie vám umožňuje automatizovať proces podávania tekutín, čo značne uľahčuje údržbu akvária v dobrom stave. Je ideálnym riešením pre automatizáciu podávania rôznych druhov tekutín, ako sú mikro a makroživinové hnojivá, tekutá potrava pre koraly, Mg, Ca, Kh pufre a pod. Vďaka širokému rozsahu dostupných nastavení je možné toto zariadenie prispôsobiť podľa potrieb každej nádrže.

Štyri presné čerpadlá
Dávkovač pozostáva zo štyroch programovateľných čerpadiel, ktoré možno konfigurovať až 24-krát za deň. 

Ovládanie pomocou aplikácie
Konfigurácia a ovládanie čerpadiel sa vykonáva prostredníctvom aplikácie My Chihiors , ktorá je dostupná pre mobilné zariadenia so systémom iOS aj Android. Každé z čerpadiel sa programuje samostatne a na žiadosť užívateľa je možné spustiť aj mimo programu. 

Dávkovacia schéma
Celková denná dávka má byť medzi 0,2 a 999,9 ml. Počet dávok, ktoré je možné naprogramovať, je od 1 do 24 za deň. Automatické dávky je možné podávať v stanovenom čase a počet dávok je možné kedykoľvek zmeniť. Automatická dávka prepočíta dávkovaciu schému na zvyšok dňa a v prípade potreby zmení možnosť ďalšieho postupu. Napríklad, ak zvýšite svoju dennú dávku uprostred dňa, ale už ste si podali látku, My Chihiros vás požiada, aby ste pridali extra dávku raz za deň a začali nový plán. 

Technické údaje:

  • Počet čerpadiel: 4
  • Prietok dávky: 50ml/min
  • Rozmery: 17,7 x 5,4 x 4,2 cm
  • Prevádzková teplota: 5-45°C
  • Napätie: 100-240V

Produkt obsahuje: dávkovač so štyrmi čerpadlami, napájací zdroj, kábel, valec.

Dodatočné parametre

Kategória: Dávkovacie čerpadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Chihiros dosing

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
VL Avatar autora | 16.8.2023
Som veľmi spokojný. Šlape ako hodinky v mojom reefe. Za málo peňazí veľa muziky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: