AF Kalium - draslík, koncentrát 50ml

Kód: KALIUM 50
14,90 € 12,42 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

AF Kalium - doplnok obsahujúci vysoko koncentrovaný draslík. Draslík je dôležitým prvkom zodpovedným za neurologické funkcie. U mäkkých koralov sa draslík podieľa na transporte živín. U SPS koralov spôsobuje nedostatok tohto cenného prvku vyblednutú ružovú a červenú farbu. Používanie filtračných médií na báze zeolitov v akváriu môže viesť k nedostatku draslíka. Pravidelné a vyvážené používanie lieku Kalium umožňuje udržiavať správnu hladinu draslíka a posilňuje červené a ružové sfarbenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Pravidelné a vyvážené používanie lieku Kalium umožňuje udržiavať správnu hladinu draslíka a posilňuje červené a ružové sfarbenie u SPS koralov.

 Dávkovanie:

  • 1 kvapka na 100 l (27 US gal) objemu vody v akváriu / 1den
  • 1 ml lieku Kalium vo 100 l (27 US gal) zvyšuje hladinu draslíka o 1,86 ppm.

Je dôležité si uvedomiť, že každé akvárium je iné, a preto dávkovanie závisí od množstva a druhoch chovaných koralov a ich individuálnych potrebách.

Odporúčaná hladina draslíka v morskej vode je 360-420 mg / l (ppm). 

UPOZORNENIE!
Uchovávajte mimo dosahu detí. Na použitie v morskej akvaristike. Nie je určené na konzumáciu. Uzáver príliš neuťahujte, mohli by dôjsť k jeho poškodeniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá a vitamíny pre korály
Hmotnosť: 0.1 kg

AF Kalium

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Aquaforest je poľská firma, ktorá vďaka svojej kvalite a výbornej cene prerazila v celej Európe. Majú širokú ponuku výrobkov, ktoré môžete použiť pre sladkovodné alebo morské akvárium .