Dôležité UPOZORNENIE ! Vzhľadom na situáciu s COVID-19 nebude možný do odvolania Osobný odber a odosielanie objednávok cez Zásielkovna.sk Zasielanie cez kuriéra funguje bez obmedzenia .

ADA - Aquarium Design Amano

23 položiek celkom
ADA kameň DRAGON
3,99 € –27 %
ADA kameň DRAGON
Skladom (> 5 ks)
2,90 €

Kamene DRAGON stone dovážané z Japonska pomocou ktorých jednoducho docielite jedinečnosť Vašeho prírodného akvária. Cena za 1 kg.

ADA Multi Bottom (1 tyčinka )
1,50 €

Multi Bottom - tyčinkové hnojivo s dlhotrvajúim účinkom.Pre udržanie krásne zelenej farby vašich rastlín.

ADA Aqua Soil Amazonia Light 3l
19,90 €

Vynikajúci substrát pre rastlinné akvárium ,vyvynutý s ohladom na začínajúcich akvaristov. Jednoduchá práca pri založení a vynikajúce výsledky.

ADA Aqua Soil Amazonia Light 9l
36 €

Vynikajúci substrát pre rastlinné akvárium ,vyvynutý s ohladom na začínajúcich akvaristov. Jednoduchá práca pri založení a vynikajúce výsledky.

ADA Bio Rio 1L
17 €

ADA Bio Rio vysokoporézny prírodný filtračný materiál.

Do!aqua Be Bright
Do!aqua Be Bright
Skladom (1 ks)
9,90 €

Špeciálne vyvynuté hnojivo pre Wabi Kusa a iné emerzne pestované rastliny.Obsahuje draslík K,fosfor P ,dusík N a dôležité mikroprvky v správnom pemere a stabilnom zložení.

ADA CLEAR SUPER 50g (1 lyžička)
1,99 €

ADA CLEAR SUPER je vysoko zušlachtený prášok aktívneho uhlia zmiešaný so živinami.Zlepšuje kvalitu vody a podporuje rast prospešných bakterií.

ADA Iron Bottom ( 1 tyčinka )
1,40 €

Iron Bottom  - je určený pre vodné rastliny ,ktoré absorbujú väčšinu živín cez koreňový systém napr.Echinodory a Cryptocoryny.  

ADA Tourmaline BC (1 lyžička )
2,40 €

Tourmaline BC  - je minerál  zložený z prvkov železa,hliníku ,sodíku ,bóru,líthia a horčíku,ktoré sa postupne rozpúštajú a tým obohacujú vodu o dôležité elementy.  

Aqua Conditioner CHLOR-OFF 250ml
8 €

ADA Chlor-Off neutralizuje chlór vo vodovodnej vode rýchlejšie a efektívnejšie.

ADA kameň SEIRYU
ADA kameň SEIRYU
Skladom (> 5 ks)
2,90 €

Kamene SEIRYU stone dovážané z Japonska pomocou ktorých jednoducho docielite jedinečnosť Vašeho prírodného akvária. Cena za 1 kg .

Aqua Soil - MALAYA 9l
39 €

Malaya rovnako ako Africana či Amazonia znižuje pH a celkovú tvrdosť vody,aby väčšina vodných rastlín mohla absorbovať potrebné živiny a zdravo rásť.

Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 23 položiek celkom