Tropic Marin TM® ALL-FOR-REEF Pulver 1600g

Kód: CODE-4415
53 € 44,17 € bez DPH 3,31 € / 100 g
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Úplne inovatívny produkt Tropic Marin® ALL-FOR-REEF Pulver je ľahko použiteľné, vysoko koncentrované riešenie na dodávku VŠETKÝCH nevyhnutných minerálov a stopových prvkov do nových alebo málo zásobených morských akvárií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tropic Marin TM® ALL-FOR-REEF Pulver 1600g

Minerály sa konzumujú prostredníctvom rastu organizmov a iných procesov v akváriu, a preto sa musia pravidelne dopĺňať. Patria sem najmä potrebné prvky z tvrdosti vápnika, horčíka a stroncia a uhličitanu pre rast vápenatých kostier tvrdých korálov, červených koralových rias a iných útesových organizmov. ALL FOR REEF obsahuje všetky tieto zložky vo vysoko koncentrovanej forme a tiež obsahuje najdôležitejšie stopové prvky: jód, bróm a fluór pre rast a stabilizáciu kostry kamenných korálov, húb a kôrovcov; selén na odstránenie voľných radikálov; molybdén a vanád na vytvorenie dôležitých enzýmových komplexov.

S týmito zložkami koordinovanými v pomere koncentrácií vytvára ALL-FOR-REEF vynikajúce podmienky starostlivosti iba v jednom riešení. Nevytvárajú sa žiadne ďalšie zlúčeniny (napríklad chlorid sodný), ktoré menia slanosť alebo iónovú rovnováhu.

Výhody:
• Kompletné dodávky minerálov iba v jednom roztoku
• Najdôležitejšie stopové prvky sú už zahrnuté (všetky prvky Tropic Marin® A- ELEMENTS)
• Žiadna tvorba vedľajších produktov (napr. Chlorid sodný); slanosť a rovnováha iónov sa nemenia
• Žiadna tvorba nadbytočného oxidu uhličitého
• Vhodné pre akvárium zásobené mäkkými korálmi, LPS, SPS, inými kŕmnymi filtrami a / alebo kôrovcami
• Ľahko použiteľné - vhodné ako pre ručné dávkovanie, tak pre dávkovanie čerpadiel

Informácie :

Dávka 800 g prášku All-For-Reef stačí na 5 litrov dávkovacieho roztoku, dávka 1 600 g stačí na 10 litrov dávkovacieho roztoku.

Dávkovanie :

6 odmerných lyžičiek (približne 160 g) práškového All-For-Reef rozpustite v 1 l vody z reverznej osmózy, vzniknutá minerálna zmes má dlhú trvanlivosť a obsahuje 43 000 mg vápnika, 6 000 ° dKH, 1 900 mg horčíka, 780 mg stroncia, 34 mg jódu a všetky ďalšie dôležité stopové prvky.
Dávkujte denne 5 ml minerálneho roztoku na každých 100 l objemu akvária. Monitorovaním uhličitanovej tvrdosti (KH) zvyšujte dennú dávku o 2,5 ml na každých 100 l objemu akvária každý týždeň, kým nedosiahnete konštantnej úrovne uhličitanovej tvrdosti 7 až 9 ° dKH.

Maximálna dávka: 25 ml roztoku na 100 l objemu akvária denne.

Dodatočné parametre

Kategória: Trace elementy a stopové prvky a doplnkové preparáty
Hmotnosť: 1.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: