Tropic Marin PRO-REEF 4kg

Kód: CODE-2730
22,99 € 19,16 € bez DPH 5,75 € / 1 kg
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Morská sol PRO-REEF 4kg - Tropic Marin morská sol sa vyrába z farmaceuticky čistej soli založenej na najnovšej analýze tropických oceánov.Obsah balenia 4kg je pre 120l vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tropic Marin PRO-REEF 4kg

 

  • Tropic Marin® Pro-Reef je obzvlášť vhodný do útesových akvárií.
  • neobsahuje syntetické prísady a žiadne dusičnany, fosforečnany.
  • morská soľ Tropic Marin PRO-REEF sa vyrába z farmaceuticky čistej soli založenej na najnovšej analýze tropických oceánov.
  • optimalizovaná koncentrácia vápnika CA a horčíka Mg
  • udržuje alkalitu v rozsahu 7-8 ° dKH 
  • obsahuje 70 stopových prvkov dôležitých pre morské akvárium
  • bez dusičnanov a fosfátov
  • 25kg / 750l vody
  • Pripravená slaná voda sa môže skladovať niekoľko týždňov pred použitím v akváriu.

Morská soľ Tropic Marin® Pro-Reef bola navrhnutá tak, aby spĺňala špeciálne požiadavky útesových akvárií s optimalizovanými koncentráciami vápnika a horčíka, ktoré podporujú rast koralov. Upravené pufrovanie stabilizuje pH a zásaditosť, a to aj v prípade, že sa používajú kalkové reaktory a iné metódy dodávania zásaditosti. Prirodzené a stabilné podmienky pre chúlostivé morské živočíchy sa dosahujú len presným vyvážením všetkých ovplyvňujúcich faktorov. S Tropic Marin® Pro-Reef môžete udržiavať zásaditosť v rozmedzí 7-8° dKH.

Tropic Marin® Pro-Reef je tak ideálnym základom pre starostlivosť a rast rýb, koralov a iných vodných bezstavovcov v moderných útesových akváriách. Morskú vodu pripravenú s Tropic Marin® Pro-Reef používajte na pravidelnú výmenu vody vo vašom morskom akváriu, na založenie nového akvária a na opätovné vyrovnanie pH nádrže.

Dávkovanie :

Používajte slanú vodu pripravenú pomocou Tropic Marin® Pro-Reef na pravidelnú výmenu vody vo vašom morskom akváriu, na založenie nového akvária a na obnovenie rovnováhy pH v existujúcom akváriu. Na dosiahnutie úrovne slanosti 32-35 ‰ (psu) rozpustite 35 ml (približne 37-40 g / 1,3-1,4 oz.) Tropic Marin® Pro-Reef na každý liter alebo 0,5 šálky (približne 140-150 g) na každý americký galón vody v nádobe, v ktorej nepretržite cirkuluje.

Výsledná morská voda je pripravená na použitie hneď, ako sa soľ úplne rozpustí a roztok je číry. Špecifická hmotnosť roztoku morskej soli by mala byť 1,025 až 1,027 pri teplote 25 °C. Týždenná čiastočná výmena vody, pri ktorej sa 10 % celkového objemu vody nahradí slanou vodou pripravenou pomocou Tropic Marin® Pro-Reef, pomôže udržať kvalitu vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 4 kg

Tropic Marin

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: