SZAT ClearWater Original K1 150-250l + Protein Filter Technologi !

Kód: CODE-3682
Tip
Značka: SZAT
15,70 € 13,08 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

SZAT ClearWater Original K1- pre akvária od 150 do 250 litrov. Rýchlo a účinne eliminuje NO2 a NO3 v sladkovodnom akváriu.
Výhoda : krištáľovo čistá voda bez škodlivín

Detailné informácie

Podrobný popis

SZAT ClearWater Original K1

  • Rozmer vrecúška 13x13cm.
  • Prevedenie originál nieje vhodné v akváriách kde chcete dosiahnuť (black water) nakoľko sťahuje všetky farby z vody ! Pri udržaní black water nutné použiť prevedenie plants !
  • Produkt je prvý predstaviteľom novej generácie filtračných materiálov. Funguje na báze výmene iónov. Z rybích výkalov a nespotrebovanéj stravy vznikajú škodlivé látky vo vode, Najnebezpečnejšie látky v akváriu sú amoniak (NH3) a amónnych iónov (NH4 +). Tieto nebezpečné látky, ktoré spôsobujú najväčšie problémy na konci prvého týždňa od založenia akvária premieňajú neviditeľné užitočné nitrifikácie baktérie, ktoré spôsobujú prvú premenu (Nitrosomonas) na dusitan (NO2). Do konca budúceho týždňa v dôsledku nitrifikačných baktérií sa mení NO2 na menej nebezpečné dusičnany (NO3) načo spotrebúvajú veľké množstvo kyslíka. Ak nemajú dostatok kyslíka zlúčeniny sa hromadia v akváriu a po dlhšej dobe aj pri dostatku kyslíka preto je nevyhnutná výmena vody.
  • ClearWater rada B sa používa do vnútorných filtrov akvárií.Vďaka jeho schopnostiam sa predlžuje doba výmeny vody v akváriu.
  • Po vložení Szat ClearWater do hornej časti filtra sa do pár hodín znížia hodnoty NO3 a vaše akvárium dostane krištáľovo čistú vodu.
  • Szat ClearWater vydrží vo filtri cca 3 mesiace po tom sa regeneruje v soľnom kúpeli. Výrobca uvádza výdrž až 300 regeneračných cyklov. 


Výhody Szat ClearWater : úspora vody, úspora času, krištáľovej akvárium bez NO3 (NO3 10mlg / l až 20 mlg / l), zdravé a spokojné ryby.

Clear water sa regeneruje v soľnom roztoku.Všetky informácie nájdete v priloženom letáku (návod) .

Pozor !!! na trhu sa môžu objaviť lacné napodobeniny tohto výrobku kupujte iba u overených predajcov !
Tento výrobok sa nedá porovnať z obyčajným selektívnym anexom !
Szat CleanWater  neobsahuje žiadne známe škodlivé látky ohrozujúce ryby vodných živočíchov a vodný svet ,výrobok nevylučuje žiadne škodliviny.

Produkty od firmy Szat používa vo svojej chovni aj známy chovateľ diskusov na Slovensku p.Minčák s chovne Diskus-Siner.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné média
Hmotnosť: 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: