Sliminator - šetrné odstránenie sinice 1L

Kód: RR11111
34,10 € 28,42 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
25.8.2022

SLIMINATOR ™ je bezpečný a účinný prípravok pre úpravu vody a slúži na odstránenie siníc (t.j. "slizké riasy") v morských a sladkovodných akváriách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je SLIMINATOR ™?

SLIMINATOR ™ je bezpečný a účinný prípravok na úpravu vody a slúži na kontrolu siníc (t.j. "slizké riasy") v morských a sladkovodných akváriách. Jednou z najdôležitejších vlastností SLIMINATOR ™ je, že neobsahuje, rovnako ako väčšina ostatných produktov, antibiotiká, ktoré môžu a poškodzujú biologickú filtráciu. Vedecky vyskúmané zloženie pre odstránenie siníc bez ovplyvnenia fakultatívnych anaeróbnych a nitrifikačných baktérií potrebných pre účinnú biologickú filtráciu.

SLIMINATOR ™ má Dohľadateľnú históriu, že je bezpečný pre ryby, korály, bezstavovce a rastliny a zároveň pomaly, ale účinne odstraňuje slizké riasy. Je obzvlášť účinný pri použití v nových útesových a morských akváriách, ktoré sú obzvlášť citlivé na slizké riasy počas prvých týždňov alebo mesiacov, než sa naštartuje biologickej filtrácie. SLIMINATOR ™ má dlhú trvanlivosť pri izbovej teplote a je dodávaný pre jednoduché použitie, v dávkovacích fľašiach.

Je SLIMINATOR ™ bezpečný pre útesy?
Áno. SLIMINATOR ™ je bezpečný pre všetky ryby, bezstavovce a makro riasy, ktoré sa vyskytujú v útesových akváriách.

Čo je vnútri?
Bezpečnosť lieku SLIMINATOR ™ bola preukázaná v mnohých amatérskych i komerčných aplikáciách. Čistota účinnej látky (5-nitroimidazolu) v SLIMINATOR ™ je certifikovaná pre splnenie štandardov farmaceutickej čistoty. V dôsledku toho úprava vody pomocou SLIMINATOR ™ odstraňuje iba sinice, ale bez nežiaducich vedľajších účinkov na prospešné baktérie a iné prospešné mikroorganizmy. Žiadny iný výrobca nebol schopný pripraviť činidlo 5-nitroimidazolu v neutrálnom vodnom roztoku, ani v inom vodnom roztoku, ktorý by zaručoval stabilitu pri rozpustených nitroimidazolu.

Čo nie je vo vnútri?
Bez medi! Navyše SLIMINATOR ™ neobsahuje erytromycín alebo iné širokospektrálne antibiotiká. Ani SLIMINATOR ™ neobsahuje záhadné "prírodné ingrediencie" alebo iné bližšie neurčené "výťažky", ktorých účinok je z veľkej časti založený na folklóru. SLIMINATOR ™ nepredstiera jednorazovú liečbu pre odstránenie slizovitých rias. Dostupné metódy na rýchle odstránenie siníc sú vo všeobecnosti založené na širokospektrálnych antibiotikách, ktoré majú škodlivý vplyv na prospešné baktérie a iné prospešné mikroorganizmy a časti planktónu, rovnako ako na sinice. Pre porovnanie, SLIMINATOR ™ pomaly, ale iste odstraňuje iba nežiadúce sinice. Úprava vody prostredníctvom SLIMINATOR ™ je účinná u väčšiny aplikácií v rámci 12 až 15 dní, aj keď v niektorých závažných prípadoch je dlhšia doba liečby nutná.

Možno SLIMINATOR ™ použiť v kombinácii s ďalšími prípravkami RUBY-REEF ™?
SLIMINATOR ™ možno použiť s RALLY ™ alebo KICK-ICH ™.

Možno SLIMINATOR ™ použiť v kombinácii s ďalšími prípravkami alebo antibiotikami?
SLIMINATOR ™ možno použiť spolu s fosfátovými a amoniakovými adsorbérmi, ale nie s aktívnym uhlím alebo podobnými prípravkami. Použitie SLIMINATOR ™ spolu s antibiotikami alebo inými liekmi nie je odporúčané.

Aká je trvanlivosť SLIMINATOR ™ a ako by sa mal skladovať?
SLIMINATOR ™ je stabilný po dobu najmenej jedného roka v prípade skladovania pri izbovej teplote a mimo dosahu priameho svetla.
Nezmrazujte, ani neskladujte v chlade. Pred alebo počas použitia nepretrepávajte a ihneď po použití uzavrite vrškom.

Prečo je SLIMINATOR ™ určený pre ošetrenie vody tak drahý?
Kľúčové látky v SLIMINATOR ™ sú drahé na výrobu v komerčnom meradle, a to aj pre aplikácie vyžadujúce iba technickú alebo dokonca priemyselnú úroveň čistoty; pre porovnanie SLIMINATOR ™ obsahuje najvyššiu dostupnú farmaceutickú kvalitu. Unikátny 1-litrovej a 2-litrové fľaše s kalibrovaným dávkovaním sú drahé na obstaranie a potlač, zatiaľ čo organizovanie a plnenia vyžaduje jedinečný, prispôsobený postup, aby boli splnené požiadavky dlhodobej stability. Konečne, SLIMINATOR ™ musí splniť prísne kontrolné testy chemickej kvality v každej fáze výroby a balenia.

Ako SLIMINATOR ™ používať?
Vypnite odpeňovač a UV sterilizátor, tiež odstráňte uhlíkovú filtráciu a absorpčné médiá, ktoré by odstránili SLIMINATOR ™ z vody.

Dávkujte v dňoch 1, 3, 5, 7, 9, 11 a 13 pri bežnej infekcii. Pridajte 85 gramov SLIMINATOR ™ 189 l celkového objemu vody vrátane filtračného systému.

Dodatočné parametre

Kategória: Proti riasam a sinici
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie