v dňoch 10.7 až 14.7 2024 NEBUDÚ expedované objednávky z dôvodu dovolenky

Sera siporax® 15 mm 1000ml

Kód: 4001942084727
18,99 € 15,83 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

sera siporax – svetová jednotka vo filtrácii! Je čisto biologický intenzívny materiál pre všetky bio-vonkajšie i vnútorné filtre, sprchové filtračné systémy a filtračné systémy záhradných jazierok.

Detailné informácie

Podrobný popis

sera siporax - filtračné médium : 

  • Vysoko efektívny filtračný materiál s dlhodobým nasadením i v morských akváriách. Vhodný i pre malé biofiltre. 1 liter siporaxu má vonkajšiu plochu 0,3 m2 , ale osidlovaciu plochu pre nitrifikačné baktérie až 270 m2 čo odpovedá objemu 34 litrov keramického filtračného média!
  • 1 liter filtračného média sera siporax tak zaistí viac ako 200 lirov kryštálovej a biologocky čistej akváriovej vody.
  • sera siporax sa výborne hodí do malých filtrov.Používajte sera biofibres (zelená syntetická vata) a sera filtračnú vatu ako predfiltračné médium a tým sa vyhnete zaneseniu hrubými nečistotami.
  • sera siporax ponúka anaeróbnym baktériám extrémne vysoký podiel otvorených pórovitých štruktúr a tým je umožnené ideálne zásobovanie baktérií živinami a nepatrným množstvom čerstvej vody.
  • Vo vnútri pórovitých štruktúr panujú podmienky chudobné na kyslík čím su baktérie donútené k štiepeniu nitrátu aby yískali dosttok kyslíka.Výsledkom nepretržitého odbúrávania nitrátu je akváriová voda s nízkym obsahom nitrátov.


 V prípade ,že chcete použiť sera siporax vo filtroch bez filtračných košov môžete použiť na to sera filter media bag 1 .

sera filter media bag je vhodné pre sera siporax® 15 mm, siporax® mini, aktívne uhlie, rašelinový granulát, phosvec Granulat, a pod. 

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné média
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: