Salifert Ca - test na vápnik

Kód: 8714079130347
12,50 € 10,42 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Profesionálny test na stanovenie obsahu kalcia Ca /vápnik/ v akváriovej vode

Detailné informácie

Podrobný popis

Salifert Ca - test na vápnik

Salifert Calcium Test Kit Vápnik je hlavnou zložkou koralových rias, kostrového materiálu tvrdých koralov a súčasťou mäkkých koralov.
V prípade nízkej koncentrácie vápnika sa rast koralov a koralových rias spomaľuje... Vápnik plní aj mnohé dôležité biologické funkcie V zdravom akváriu dochádza k rastu a rozmnožovaniu koralov, rastu koralových rias a iných organizmov. To môže viesť k úbytku vápnika.
Na udržanie stabilného ekosystému je dôležité udržiavať hladinu vápnika na optimálnej úrovni 420 - 450 mg/l, pričom odchýlky nesmú byť väčšie ako 15 mg/l... Preto je dôležité časté meranie hladiny vápnika. To znamená, že každé meranie vápnika by nemalo mať viac ako 15 mg/L odchýlky oproti optimálnej hodnote Testovacia súprava Salifert meria v násobkoch 5 mg/L a dosahuje presnosť 10 mg/L
Zmena farby je presná, zisťuje malé a výrazné odchýlky v koncentrácii vápnika Testy nie sú ovplyvnené hladinou horčíka vo vode Balenie postačuje na 50 až 100 meraní

Možno použiť pre morské, sladkovodné akvárium a okrasné jazierka.

POZOR! Činidlo Ca-1 obsahuje hydroxid sodný, ktorý silne dráždi oči a pokožku. V prípade kontaktu s pokožkou umyte postihnuté miesto tečúcou vodou. V prípade kontaktu s očami ich vypláchnite pod tečúcou vodou a vyhľadajte lekára. Nie je určené na konzumáciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia okamžite kontaktujte lekára. **Varianty tohto výrobku nájdete v mnohých obchodoch/internetových obchodoch. My ponúkame originál najvyššej kvality.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Testy morskej vody
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: