Maxspect Nano Tech Bio sphere - keramické filtračné médium, 2kg (4.800m2)

Kód: M-BS2
39,20 € 32,67 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
3.5.2024

Filtračný materiál Nano-Tech BioSpheres od firmy Maxspect má veľmi hutné usporiadanie vo forme malých gulí, ktoré disponujú rozsiahlym povrchom, čo znižuje požiadavku na objem biologických médií potrebných pre efektívny nitrifikačný cyklus ako v sladkovodných, tak morských akváriách a okrasných jazierkach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maxspect Nano Tech Bio sphere - keramické filtračné médium, 2kg (4.800m2)


Pre porovnanie, každá guľa Bio-Sphere pre biologickú filtráciu disponuje povrchom 54m² . Každý Bio-Block ponúka až 1,080m² povrchu pre kolonizáciu užitočnými baktériami, čo umožňuje účinnú kontrolu kvality a stability vodného stĺpca.


Toto unikátne keramické filtračné médium vytvára, vďaka veľkému povrchu, ideálne podmienky pre husté osídlenie užitočnými baktériami, ktoré odstraňujú z akváriovej vody nebezpečný čpavok a dusitany. V niektorých systémoch bude dochádzať aj k zníženiu dusičnanov. Ide o vhodné filtračné médium pre umiestnenie do Sumpov(externých filtračných nádrží), filtračných reaktorov, filtrov typu "wet / dry", do vonkajších závesných filtrov alebo ho možno umiestniť priamo do nádrže.

Nano-Tech Bio-Media sa vyrába zavedenou technológiou, ktorá bola zapožičaná priemyslom odpadových vôd, a ktorá disponuje dlhoročnými overenými postupmi a skúsenosťami z odstraňovanie živín z odpadových vôd. Namiesto používania drahých a objemných živých kameňov pre biologickú filtráciu vo filtračnom systéme akvária máme teraz možnosť využiť nových materiálov a ušetriť nielen miesto, ale aj váhu a finančné prostriedky.

ŠPECIFIKÁCIA

  • obal na filtračnej gule je súčasťou balenia (rozmery cca 25 x 25cm)
  •  váha 2kg
  • balenie obsahuje cca 88ks 
  • celkový povrch 88ks filtračných gulí: 4.800 m2
  • Vhodné pre objem: 5.800 litrov

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné média
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: