Maxspect Nano Tech Bio Block - (2ks /2x 1.080m2)

Kód: M-BB2
31,90 € 26,58 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Filtračný materiál Nano-Tech Bio Block od firmy Maxspect má veľmi hutné usporiadanie vo forme malých platní, ktoré disponujú rozsiahlym povrchom, čo znižuje požiadavku na objem biologických médií potrebných pre efektívny nitrifikačn7 cyklus ako v sladkovodných, tak aj v morských akváriách a okrasných jazierkach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maxspect Nano Tech Bio Block - (2ks /2x 1.080m2)

Každý Bio-Block ponúka až 1,080m² (11,635ft²) povrchu pre kolonizáciu užitočnými baktériami, čo umožňuje účinnú kontrolu kvality a stability vodného stĺpca.


  • Stabilné mikrobakteriálna technológie průpůjčená priemyslom odpadových vôd - Biological Aerated Filter (W-BAF)
  • Ultra-rozsiahly povrch pre filtráciu
  • Nano-Tech Bio-Sphere / Block je vyrobený z keramických "korálok" a je kompletne inertné (nerozpadá sa v čase)
  • Každý Bio-Block ponúka až 1,080m² povrchu pre kolonizáciu užitočnými baktériami, čo umožňuje účinnú kontrolu kvality a stability vodného stĺpca.
  • Použitím stabilizovanej mikrobakteriálnej technológie (W-BAF) majú keramická médiá Bio-Block unikátny filtračné prednosti k eliminácii vysokých úrovní amoniaku (NH4-N) a dusitanov (NO3-N)
  • rozmer jednej dosky v balení je 10x10x2 cm /2ks v balení/
 
Filtračné dosky vynikajú v zakladaní kolónií užitočných baktérií v podobe Bio-Nano kompozitného povlaku, čo umožňuje rast rôznych druhov baktérií a húb na ich rozsiahlom povrchu. Jedná sa predovšetkým o nitrifikačnej baktérie (vrátane druhov rodu Nitrosomonas, Nitrosococcus, Nitrobacter a Nitrococcus), kvasinky, fototrofní prokaryoty, atď.

Pre optimalizáciu účinnosti filtrácie by mali byť filtračné Bio-Block (dosky) čistené alebo nahradené každých 6 mesiacov. Treba však zdôrazniť, aby pri čistení alebo nahradení dosiek NEDOCHÁDZALO k ich výmene naraz. Čistenie / výmena polovice filtračného materiálu bude mať za následok rýchlejšie rozšírenie nových kolónií baktérií na nových filtračných doskách.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné média
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: