Maxspect Aeraqua Duo - odpěňovač pre akvárium 400-1700L

Kód: M-AD600
646,30 € 538,58 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Proteínový odpeňovač s duálnym vstupom a duálnym ihlovým rotorom.Možnosť vzdialenej kontroly a ovládania pomocou ovládača ICV6. Nová generácia odpeňovača Aeraqua Duo od Maxspectu prichádza s novým dizajnom a konštrukciou, ktorá ponúka mnoho inovácií a výhod .... TAKMER TICHÝ chod, 2 nasávacie VSTUPY, 2 DUÁLNE ihlové rotory, SENSOR proti pretečeniu a mnoho ďalších vylepšení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plne Integrovaný / Vysoko Optimalizovaný

Všetko je integrované.
Eleganciu a kultivovanosť odpeňovača Aeraqua Duo bolo možné dosiahnuť vďaka niekoľkým geniálnym inováciám ako napr. Uschovaním / integráciou tlmiče vzduchového nasávania vnútri základne odpeňovača, integráciou vzduchového vedenia a kontroly výšky vodnej hladiny v tele odpeňovača. Posledná funkcia umožňuje jednoduché a rýchle nastavenie výšky vodného stĺpca vnútri odpeňovače.

Duálny ihlový rotor - patentovaný dizajn

2 vstupy pre nasávanie vody
Odpeňovač Aeraqua Duo disponuje 2 vstupmi pre nasávanie vody, ktoré umožňujú protipeniace činidlá čerpať vodu z oboch strán. V prípade, že je jeden vstup úplne uzavretý, odpeňovač čerpá vodu zvnútra, čo zvyšuje účinok filtrácie.

Každý vstup disponuje 2 ihličkovými rotormi, 1 rotujúcim a druhým v statickej polohe. Tento unikátny patent produkuje ešte menšie bublinky s vyššou hustotou, čo výrazne zlepšuje účinnosť odpeňovače.

Nasávanie vody :

Unikátny dizajn konštrukcie odpeňovače Aeraqua Duo ponúka niekoľko alternatív čerpania vody z okolia odpeňovača v závislosti na populácii živočíchov v akváriu. Alternatívy spočívajú v kombinácii a rozsahu využitia jednotlivých vstupov. 

 • akvárium o objeme cca 400 až 750L s vysokou populáciou živočíchov -> odporúča sa otvoriť 1 vstup na 80% a kompletne uzavrieť 2. vstup a v max miere dosiahnuť recirkuláciu vody vnútri odpeňovača .
 • akvárium o objeme cca 750 až 1250L stredná populácií živočíchov -> odporúča sa otvoriť 1 vstup na 100% a otvoriť 2. vstup v rozmedzí 30% až 50% s cieľom zároveň čerpať a recirkulovať vodu vnútri odpeňovača
 • akvárium o objeme cca 1250 až 1700L s menšou populáciou živočíchov -> odporúča sa otvoriť oba vstupy na 100%

 Avšak, uvedené odporúčania sú len všeobecné a slúži na vysvetlenie používaniu 2 vstupov čerpanie ... Aké nastavenie bude nakoniec najlepšie pre Vaše akvárium ukáže až reálny prevádzku odpeňovač Aeraqua Duo.

Majte plnú kontrolu nad odpeňovačom pomocou aplikácie SYNA-G

Skúste mať svoj odpeňovač pod kontrolou 24h denne vďaka šikovnému telefónu a SYNA-G .. Ovládajte vzdialene tzv. "Feed mode", cykly pre zapnutie a vypnutie, odložený štart a ďalšie ... K tomu slúži ovládač ICV6, ktorý odpeňovač zaradí do systému / rodiny SYNA-G (príslušenstvo nie je súčasťou balenia).

Takmer tichý chod
Odpeňovač Aeraqua Duo je poháňaný pomocou čerpadla Maxspect Turbine Duo s 2 vstupy a 2 výstupmi. A pretože toto čerpadlo využíva technológiu Sinusoidal wave technology, umožňuje odpeňovaču Aeraqua Duo veľmi tichý chod .

Sensor proti pretečeniu & Systém rýchlej údržby
Aeraqua Duo disponuje tiež senzorom, ktorý je schopný detekovať úroveň hladiny v odpadovej nádobe a posielať varovný signál v prípade potreby

Rýchle uvoľnenie a uzatváranie odpadovej nádoby
Nový dizajn umožňuje nádobu rýchlo odňať pre ďalšiu údržbu alebo rýchlo upevniť pred ďalším spustením. Odpeňovač Aeraqua Duo možno tiež pre potrebu údržby kompletne rozložiť.

Presná kontrola výšky vodnej hladiny
Pomocou otočného kolieska možno jednoducho upravovať výšku vodného stĺpca v odpeňovači.

ŠPECIFIKÁCIA :

 • Model AD600 + štandardný ovládač Aeraqua Duo
 • Spotreba: ~ 40W
 • Pre akvária o objeme: 400 ~ 1700 litrov
 • Pôdorys / základňa: 260 × 210 mm
 • Výška: 565 mm
 • Výška hladiny 18-24cm
 • Vzduch 1.500 L / H
  Výkon 2.400 L / H
 • WiFi Ready pri použití ovládača ICV6 / nie je súčasťou balenia /

Dodatočné parametre

Kategória: Odpeňovač
Hmotnosť: 11 kg

Maxspect Aeraqua Duo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: