Jebao SOW-4 4000 l/h

Kód: 16453
89,99 € 74,99 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Jebao SOW-4 4000 L/h - prúdové čerpadlo s regulátorom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čerpadlá rady SOW sú priamym nástupcom vylepšeného obehového čerpadla OW Series. Nové čerpadlo rady SOW je určené pre vlnenie. Všetky konštrukcie motorov a technické riešenia podporujú bezproblémovú prevádzku, zlepšujú pracovnú kultúru a zaisťujú bezhlučnú prevádzku čerpadla.

Bez správnej cirkulácie vody v nádrži je ťažké vytvoriť pekné, realisticky vyzerajúce akvárium. Nedostatok dostatočnej vodnej dopravy negatívne ovplyvňuje rozloženie prvkov, živín a minerálov, ktoré priamo ovplyvňujú stav rýb, koralov alebo rastlín. Vhodná cirkulácia zaisťuje dobré okysličenie vody v nádrži a zabraňuje tvorbe siníc.

Existuje obehové čerpadlo radu SINE SOW?
Jedná sa o najnovší a najdokonalejší model obehového čerpadla Jebao. Čerpadlo bolo vytvorené na základe dlhoročných skúseností a v porovnaní s predchodcom radu OW bolo výrazne vylepšené. Konštrukcia SOW predpokladá nepretržitú prevádzku pri vlnení, kde konštrukcia motora a materiálov zaisťuje tichú a bezproblémovú prevádzku zariadenia.

Aký je rozdiel medzi radom SOW a RW?
V čerpadlách radu RW je časť riadiacej elektroniky motora umiestnená v hlave čerpadla, čo môže spôsobiť poruchu a hlasnú prevádzku.
Rad SOW má všetku elektroniku umiestnenú v regulátore, čo zaručuje bezporuchovú prevádzku a bezhlučnú prevádzku. Toto riešenie sa nachádza iba v rade OW, SOW a Hsbao EW. V priebehu rokov bolo toto riešenie skontrolované tisíckami užívateľmi, a to nielen v Poľsku a dnes sa teší uznaniu akvaristov.

Aký je rozdiel medzi SOW a OW a RW?
- Motor:
Jecod / Jebao prepracoval tento prvok obehového čerpadla. Nový dizajn motora predpokladá dlhú životnosť, bezproblémovú prevádzku a tichú prevádzku čerpadla v extrémnych podmienkach a v najnáročnejšom prevádzkovom režime - vlnenie. Zmeny v štruktúre a zmenách chemického zloženia materiálov používaných na výrobu motora, rotora a náprav sú najlepším riešením a prispievajú k nepretržitej práci obehového čerpadla v režime vĺn každého typu a výkonu.

Magnet:
Rad SOW má silnejší magnet, ktorý zlepšuje inštaláciu obehového čerpadla a umožňuje jeho inštaláciu na hrubšie sklo.

- Držiak 3D / 360:

Účinnosť:
Nový typ motora má lepší výkon pri rovnakej spotrebe energie.

Diskrétnosť:
Hlava čerpadla je menšia ako ekvivalent OW alebo RW. SOW negeneruje žiadne zvuky.

Aké sú spôsoby práce?
W1 : Režim vlnenie, obehové čerpadlo pracuje prerušovane, čo má za následok vznik krásnych vĺn na povrchu vody a výkyv vo vnútri akvária.

W2 : Vlnový režim, čerpadlo plynule mení svoj výkon z 30% na 100% v tvare sínusoidy. Vytvárajú sa prirodzene vyzerajúce vlny.

ELSE : Náhodný režim, regulátor čerpadla odošle rôzne náhodné príkazy k zmene spôsobu, akým pracuje.

H : Prúdový režim, v tomto režime čerpadlo produkuje konštantný prúd, prúd vody.

C : Alternatívny režim, čerpadlá pracujú striedavo.

Aká je funkcia?

Snímač súmraku: znižuje kapacitu čerpadla na noc, čo odráža prirodzené prílivové vlny.
Režim kŕmenia: úplne vypne čerpadlo pre kŕmenie rýb alebo koralov. Čerpadlo sa spustí automaticky po 10 minútach, počínajúc prednastaveným režimom prevádzky.
Synchronizácia čerpadla: čerpadlo komunikuje bezdrôtovo s ostatnými čerpadlami radu SOW a OW z nádrže.


Dodatočné parametre

Kategória: Prúdové čerpadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Výkon: 12W
Max. prietok: 4000 l/h
Rozmery: 52 x 72 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: