Aquascape Grey - šedé epoxy pre prácu pod vodou 113g

Kód: ASMP003
6,90 € 5,75 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Zabráňte padaniu a zosuvu kameňov v akváriu - toto epoxy je špeciálne určené na lepenie kameňov a korálov v morskom a sladkovodnom akváriu. Corallinová farba lepidla sa čoskoro pokryje korálovou či sladkovodné riasou, tj. Spoje medzi kameňmi budú za pár týždňov veľmi ťažko rozoznateľné .

Detailné informácie

Podrobný popis

V morskej akvaristike sa ideálne hodí k lepeniu živých kameňov, z ktorých je možné potom vytvárať a stavať zaujímavý útes.
D-D epoxy ho tak zabezpečí pred nestabilitou, ktorú vytvára silné vodné prúdenie, ale aj pohyb a činnosť mäkkýšov a ježovek.

Aquascape sa tiež používa na lepenie korálových fragov, plátov a ďalších keramických a iných pomôcok k útesu s cieľom umiestniť rôzne druhy korálov a ďalších živočíchov (napr. ZEV), a tak je tiež zabezpečiť proti rôznym agresívnym červom (mnohoštetinačom).

 Okrem toho možno toto lepidlo použiť aj na opravu presakujúcich trubiek, k oprave rôznych poškodených zariadení alebo na upevnenie pomôcok na sklo akvária.

 Aquascape je tiež k dispozícii vo farbe Corallina, ktorá sa hodí pre sladkovodné akvária alebo okrasné jazierka.

 UPOZORNENIE

VŽDY SI RIADNE PREČÍTAJTE NÁVOD NA POUŽITIE !!!

Ak sa voda začne zakalovat, je vhodné ihneď zastaviť prácu a vyčkať až dôjde k jeho odstráneniu. Ide len o mastenec, avšak v málo
prekysličených akváriách / nádržiach môže dôjsť k ešte väčšiemu poklesu úrovne kyslíka. Manipulácia s epoxy v bežnej vode pred vlastným použitím v nádrži pomôže minimalizovať či rozptýliť akýkoľvek zákal ..

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky pre morskú akvaristiku
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: