AI Nero 5 - prúdové čerpadlo

Kód: AI-NERO5
259,20 € 216 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Veľkou prednosťou prúdového čerpadla je OVLÁDANIE pomocou inteligentného telefónu / tabletu pomocou rovnakej aplikácie akými sa ovládajú LEDky, takže ak už vlastníte LED osvetlenie AI PRIME HD alebo AI HYDRA 26 / 52HD, budete mať všetko v jednom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Max prúdenie ~ 11.300 l/h

Čerpadlá hrajú v morskom akváriu rôzne role, avšak ich hlavnou úlohou je produkovať dostatočné prúdenie tak, aby nevznikali tzv. "Mŕtve" miesta s min pohybom vody, kde by sa usadzoval bioodpad. Pomocou technológie BlueTooth LE môžete čerpadlo prepínať medzi rôznymi nastaveniami (modes), alebo vytvoriť denné schémy / program, ktorým budete meniť prúdenie v nádrži v priebehu dňa.

  • Tiché prúdenie (Whisper Quiet)
  • Kontrolovateľné (Controllable)
  • Efektívny (Efficient)
  • Kompaktné (Compact Design)
  • Široký záber prúdenia (Broad Flow)

Ovládanie

Čerpadlo sa ovláda pomocou najnovšej technológie BlueTooth LE, tj. Pripojenie čerpadiel je veľmi rýchle, pretože nemusíte vytvárať bezdrôtovú sieť atď. Pred zapojením čerpadlá Aqua Illumination Nero 5 stačí otvoriť aplikáciu "myąi", vybrať vhodný režim a začať ovládať prúdenie vo vlastnom akváriu. 

Vyberať je možné z rôznych režimov prúdenia a zvoliť ten vhodný pre vlastné koraly a ryby. Chceli by sme vyzdvihnúť 2 režimy, tzv. "Random" (náhodný) a "Schedule modes" (plánovacie režim). U plánovacieho režimu si môžete vytvoriť vlastnú schému celodenného prúdenia, ktoré sa bude meniť v priebehu dňa a využije dostupných režimov a možnosťou nastavenia ... Alebo nastavte Nero 5 na režim "Random" a nechajte ho náhodne striedať rôzne prúdenia.

Nero 5 je čerpadlo štandardne vybavené ovládačom, ktorý má 1 tlačidlo, tzn. ak nemáte možnosť alebo nechcete momentálne čerpadlo ovládať smartfónom / tabletom / pc, môžete využiť ovládač, kde pomocou tlačidla a jeho pridržaním po rôzne dlhú dobu zmeníte rýchlosť, režim prúdenia alebo dočasne čerpadlo vypnete bez potreby ďalších ovládačov.

Režimy prúdenia: 

Random - nechajte svoje akvárium žiť vlastným životom. Nero 5 bude nádhodně meniť typy prúdenie v priebehu dňa a bude vytvárať prírodné vodné prúdenie naprieč vaším akváriom.
Pulse - režim, ktorý vytvára vlnenie naprieč akváriom. Interval tvorby vlnenie možno meniť podľa potrieb akvária a živočíchov. Silné vlnenie mô vytvárať u živočíchov určitý druh stresu, avšak je to skvelá metóda ako zvýřit biologické usadeniny (detritus) a tento odfiltrovať.
Constant - nastavte a zabudnite! Stačí len nastaviť určitú silu prúdenia a Nero 5 tento režim a silu prúdenia bude udržiavať dovtedy než ho zmeníte.
Schedule - vytvorte si rozvrh rôznych typov prúdenia. Využitím aplikácie myąi si vytvorte rozvrh / plán rôznych typov prúdenie v priebehu dňa. Nastavíte behom pár minút!
Feed - ak živočíchy kŕmite napriamo, potom čerpadlo s tzv. "Feed" režimom je nutnosťou. V takom prípade stačí pridržať tlačidlo na ovládači na 2-5vteřin a Nero 5 sa prepne do tohto režimu na 10 minút.
All-Off - vypnite čerpadlo / a kedykoľvek potrebujete. Stačí pridržať tlačidlo ovládača na 6+ sekúnd a čerpadlá sa vypnúť. Akonáhle sa tlačidla znovu dotknete, čerpadlá sa zase uvedú do prevádzky.

Špecifikácia:

Max prúdenie ~ 11300 l/h
Max hrúbka skla - 13mm
Rozmery (časť vo vode ) - 5,4 x 7,15cm (2.1 "x 2.8")
Spotreba - variabilná ~ 30W @ 120VAC max

Čo je súčasťou balenia ?

1x Nero 5 vrtuľové čerpadlo
1x Nero 5 ovládač
1x Magnetický upevňovací systém
1x napájací zdroj
1x inštrukčnú karta

Dodatočné parametre

Kategória: Prúdové čerpadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg

AI nero

AI nero instalacia

AI nero nastavenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: