AF Vitality - vitamíny pre korály, koncentrát 10ml

Kód: AF-VITAL10
7,50 € 6,25 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

AF VITALITY - prípravok obsahujúci koncentrované vitamíny pre korály . V uzavretých akváriových systémoch pri používaní Ozonizéru, filtračných médií - aktívneho uhlia a silných odpeňovačov je voda silno sterilizovaná a v dôsledku toho má nedostatok vitamínov.
AF Vitality doplňuje všetkými potrebnými vitamínmi. S cieľom poskytnúť najdôležitejšie ingrediencie pre správny vývoj korálov je jedinečná receptúra založená na vitamínoch B.
AF Vitality je prípravok so špeciálnou zmesou vitamínov

Detailné informácie

Podrobný popis

Výrobok obsahuje vitamíny: A, B1, B2, B6, B12, C, D3, E a K3.

Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu vytvára optimálne prostredie so stálymi parametrami, poskytuje koralom ideálne podmienky pre vývoj a nádherné sfarbenie. AF Vitality doplňuje vodu vitamíny nevyhnutnými pre rozvoj koralov, čo im zaručuje zdravý rast a vysokú imunitu.

Dávkovanie:

  • 1 kvapka na 100 l objemu akvária každý 2. deň po zhasnutí svetiel
  • Nerieďte. Nemiešajte spolu s inými produktmi v jednej nádobe.
  • Liek môže byť dávkovaný pomocou dávkovacieho čerpadla
  • Po otvorení skladujte v chladničke, ak okolitá teplota prekročí 24 ° C .

Všetky koralové krmivá majú odporúčané dávkovanie, je však dôležité si uvedomiť, že každé akvárium je iné, tj. Dávkovanie sa môže líšiť v závislosti na obsadenie / množstvo koralov v akváriu. Odporúča sa dávkovať krmivá od cca polovice odporúčanej dávky (i ¼) a sledovať korály a ich reakcie.

Pokiaľ akvárium nevykazuje žiadne známky predávkovania, odporúčame zvýšiť dávku na odporúčanú úroveň.Aby sa uľahčil príjem a vstrebávanie krmiva, korály SPS a LPS by mali byť kŕmené po zhasnutí svetiel. Korály druhu Zoanthus, Ricordea a ďalší by sa mali kŕmiť počas dňa. Aby sa zaistila najlepšie absorpcie živín, mali by byť všetky doplnky a krmivá pre koraly aplikované priamo do akvária. Počas kŕmenia doporučujeme skimmer (proteínový odpeňovač) vypnúť cca na 1 hodinu.

 

Po otvorení skladujte v chladničke. Uzáver uzatvárajte opatrne, aby nedošlo k jeho poškodeniu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky pre morskú akvaristiku
Hmotnosť: 0.1 kg

AF Vitality

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Aquaforest je poľská firma, ktorá vďaka svojej kvalite a výbornej cene prerazila v celej Európe. Majú širokú ponuku výrobkov, ktoré môžete použiť pre sladkovodné alebo morské akvárium .