AF Poly Glue - polymerové lepidlo 600ml

Kód: 5902026736084
18,90 € 15,75 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Nová adhezívne technológia zmení váš doterajší štýl práce s koralovými fragmi a vytváranie aquascapingu v akváriu .


AF Poly Glue je lepidlo na báze polyméru, ktoré sa ľahko používa a môže byť použité znovu. To si vyžaduje len horúcu vodu! Tzn., Že vás pri práci už nebude tlačiť čas ako u iných rýchlo tvrdnúcich lepidiel

Detailné informácie

Podrobný popis

AF Poly Glue - polymerové lepidlo 600mlAk máte pred sebou veľký útes či pracujete s materskou kolóniou, ktorú chcete nafragovat, potom si pripravte väčšie množstvo lepiacej hmoty a berte si množstvo podľa potreby. Akonáhle sa hmota stáva nepružná, tuhú, stačí ju vložiť späť do horúcej vody, aby zmäkla.

Najväčšou výhodou tohto lepidla je fakt, že ak ste ho urobili väčšie množstvo ako potrebujete, stačí ho dať do krabice a použiť neskôr.

Akonáhle Poly Glue lepidlo umiestnite do akvária, voda začne lepidlo ochladzovať. Lepidlo pod vodou tvrdne, čo umožňuje upevniť frag alebo skalu na požadovanom mieste vrátane potiahnutia okrajov koralu lepiacou hmotou. Postupne hmota stvrdne tak, že zabráni fragom pád z útesu.

Inštrukcie:
Do hrnčeka či do menšej misky nalejte horúcu vodu (cca.60ºC ) a pridajte množstvo AF Poly Glue. Ponechajte takto niekoľko minút. Granule zmenia tvar a vytvoria bielu transparentnú hmotu.
Vezmite si potrebné množstvo hmoty a dajte sa do práce a postupujte podobne ako s 2-zložkovú lepiacou hmotou (s epoxy).

AF Poly Glue neabsorbuje vodu; k svojmu rozpustenie využíva tepla vody, ktoré polymér mení v lepiacej hmotu.

Tip: Viskozitu lepidla je možné meniť používaním horúcej a teplej vody. Chladnejšie voda = lepidlo je pevnejšia, menej ohybné // Teplejšia voda = mäkšia, jemnejšia hmota.

Dodatočné parametre

Kategória: Lepidlo na korály
Hmotnosť: 0.6 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Aquaforest je poľská firma, ktorá vďaka svojej kvalite a výbornej cene prerazila v celej Európe. Majú širokú ponuku výrobkov, ktoré môžete použiť pre sladkovodné alebo morské akvárium .