AF Phyto Mix - krmivo pre korály 250ml

Kód: AF-PHYTOMX
16,50 € –21 %
AF Phyto mx
16,50 € –21 % 13 € 10,83 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

AF PHYTO MIX je tekuté krmivo určené prevažne pre mäkké koraly, gorgónie a nefotosyntetické koraly ... Vďaka dokonalej rovnováhe medzi obsahom fytoplanktónu a zooplanktónu poskytuje krmivo koralom všetky potrebné živiny, ako sú proteíny, tuky a uhľohydráty. AF Phyto Mix obsahuje vysoko kvalitné prísady živočíšneho pôvodu, aby koralom poskytol stravu, ktorá uspokojí všetky nutričné potreby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dávkovanie:

  • 10 kvapiek na 100 litrov (27 US gal) objemu akvarijné vody každý 2. deň s bežným podielom / množstvom koralov

Nerieďte. Nemiešajte s inými produktmi v jednej nádobe.
Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Všetky koralová krmivá majú odporúčané dávkovanie, je však dôležité si uvedomiť, že každé akvárium je iné, tj. Dávkovanie sa môže líšiť v závislosti na obsadenie / množstvo koralov v akváriu. Odporúča sa dávkovať krmivá od cca polovice odporúčanej dávky (i ¼) a sledovať koraly a ich reakcie.

Pokiaľ akvárium nevykazuje žiadne známky predávkovania, odporúčame zvýšiť dávku na odporúčanú úroveň.Aby sa uľahčil príjem a vstrebávanie krmiva, koraly SPS a LPS by mali byť kŕmené po zhasnutí svetiel / la. Koraly druhu Zoanthus, Ricordea a ďalší by sa mali kŕmiť počas dňa. Aby sa zaistila najlepšie absorpcie živín, mali by byť všetky doplnky a krmivá pre koraly aplikované priamo do akvária. Počas kŕmenia doporučujeme skimmer (proteínový odpeňovač) vypnúť cca na 1 hodinu.

Po otvorení skladujte v chladničke. Uzáver uzatvárajte opatrne, aby nedošlo k jeho poškodeniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá a vitamíny pre korály
Hmotnosť: 0.25 kg

AF Phyto Mix

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Aquaforest je poľská firma, ktorá vďaka svojej kvalite a výbornej cene prerazila v celej Európe. Majú širokú ponuku výrobkov, ktoré môžete použiť pre sladkovodné alebo morské akvárium .