AF Magnesium 4kg

Kód: AF MG4000
32 € 26,67 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Prostriedok na zvýšenie hladiny horčíka v akváriách. Horčík Mg je nevyhnutný pre správny vývoj korálov. Znížená hladina horčíka môže spôsobiť neschopnosť udržiavať správnu hladinu vápnika a príliš nízke pH. Odporúčaná hladina horčíka v morskom akváriu je 1180-1460 mg / l (ppm).

Detailné informácie

Podrobný popis

AF Magnesium 4kg


Dávkovanie: 10 g sa rozpustí v 1000 ml vody RODI.

Dávkovanie by malo byť určené podľa výsledkov testov vody a dennej spotreby korálov. Pred aplikáciou roztoku horčíka do vody sa odporúča vykonať test vody na kontrolu aktuálnych parametrov vody. 100 ml roztoku horčíka v 100 1 vody zvyšuje hladinu horčíka o 1,2 mg / l (ppm). Neodporúčame zvyšovať hladinu horčíka o viac ako 100 ppm denne. Aby sa zachovala iónová rovnováha, mali by sa použiť aj tlmivé roztoky KH a Reef Mineral Salt. Magnézium a vápnik alebo Reef minerálna soľ sa môžu kombinovať do jedného roztoku. Obsahuje MgCl2x6H2O.

Dodatočné parametre

Kategória: Trace elementy a stopové prvky a doplnkové preparáty
Hmotnosť: 4 kg
? Prvky: Magnézium Mg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Aquaforest je poľská firma, ktorá vďaka svojej kvalite a výbornej cene prerazila v celej Európe. Majú širokú ponuku výrobkov, ktoré môžete použiť pre sladkovodné alebo morské akvárium .