AF Life source - mikrobiologia z Fidži 1000g

Kód: AF-LIFESOU1000
44,10 € 36,75 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

AF LIFE SOURCE - 100% prírodný nález pochádzajúci z najčistejších vôd Tichého oceánu - z Fidži. Je perfektný ako tlmivý roztok na zlepšenie mikrobiológie v akváriách so slanou vodou. Biologická stabilizácia je rozhodujúcim faktorom pre zdravie koralov. Použitie zdroja AF Life poskytuje korálom prístup ku komponentom a minerálom získaným z prírodného prostredia. Produkt je tiež vynikajúcim doplnkom riasy refúgium a DSB.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dávkovanie:

  • Odporúčame ho používať minimálne raz týždenne a pridávať 10 ml / 100 l objemu akvária.

Aby bol zaistený trvalý prístup korálov k minerálom, prípravok dávkujte priamo do vodného prúdenia, čím sa cenné minerály a živiny dostanú ku korálom zo všetkých strán. Po podaní dávky sa voda zakalí, čo je úplne normálne a nie je to škodlivé pre obyvateľov nádrže. Vďaka svojmu prirodzenému pôvodu môže produkt obsahovať kúsky koralového útesu, malé kamene a ďalšie látky z prírodného prostredia.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá a vitamíny pre korály
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Aquaforest je poľská firma, ktorá vďaka svojej kvalite a výbornej cene prerazila v celej Európe. Majú širokú ponuku výrobkov, ktoré môžete použiť pre sladkovodné alebo morské akvárium .