AF Kh Buffer 5kg

Kód: AF KH5000
31,90 € 26,58 € bez DPH 6,38 € / 1 kg
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
5.6.2024

Prostriedok na udržanie konštantnej karbonátovej tvrdosti v útesových akváriách. Pre stabilizáciu hladín pH je nevyhnutná presná úroveň uhličitanovej tvrdosti. Náhly pokles koncentrácie uhličitanov v nádrži môže úplne zastaviť nitrifikačný proces. Odporúčaná hladina KH v akváriu je 6,5-8,0 dKH.

Detailné informácie

Podrobný popis

AF kH Buffer 5kg

Dávkovanie: 80 g KH pufra sa rozpustí v 1000 ml vody RODI. Dávkovanie by malo byť určené výsledkami testov vody a dennou konzumáciou korálov. Pred použitím roztoku KH Buffer do vody sa odporúča vykonať test vody na kontrolu aktuálnych parametrov vody.


Maximálna denná dávka je 20 ml na 100 litrov vody. 20 ml KH tlmivého roztoku zvyšuje hladinu KH v 100 litroch vody o 0,5 dKH.


Výrobok je vhodný aj na bežné použitie na jednorazové zvýšenie úrovne KH. 10 g KH pufra v 100 1 vody zvyšuje hladinu KH približne o 3,3 dKH (Alk 1,18 meg / l). Neodporúčame zvyšovať hladinu KH o viac ako 0,5 dKH za deň. Aby sa zachovala iónová rovnováha, mal by sa tiež aplikovať vápnik, horčík a minerálna soľ Reef. Obsahuje NaHC03.

Dodatočné parametre

Kategória: Trace elementy a stopové prvky a doplnkové preparáty
Hmotnosť: 5.01 kg
? Prvky: Alkalita Kh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Aquaforest je poľská firma, ktorá vďaka svojej kvalite a výbornej cene prerazila v celej Európe. Majú širokú ponuku výrobkov, ktoré môžete použiť pre sladkovodné alebo morské akvárium .