AF Fluorine - fluor, koncentrát 50ml

Kód: AF-FLUOR50
18,10 € 15,08 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Fluór je jedným z hlavných mikroprvkov obsiahnutých v morskej vode. V uzavretých akváriových systémoch odpeňovače a filtračné médiá priebežne odstraňujú fluór, a preto je nutné jeho doplňovanie. Fluór sa podieľa na kalcifikačním procese a podporuje vývoj skeletu.
Fluorid sodný a fluorid vápenatý sú stavebným materiálom koralových kostier, preto je v utešovať akváriu nutné doplňovanie fluoridov. Vyvážené doplňovanie fluoridov účinne posilňuje modré a biele sfarbenie koralov SPS a zvýrazňuje fluorescenciu väčšiny koralov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyvážené doplňovanie fluoridov účinne posilňuje modré a biele sfarbenie koralov SPS a zvýrazňuje fluorescenciu väčšiny koralov.

 Dávkovanie:

1 kvapka na 100 l (27 US gal) objemu akvária a 1 deň
1 ml fluóru (~ 15 kvapiek) v 100 litroch vody zvyšuje hladinu fluóru o 0,06 ppm

Je dôležité si uvedomiť, že každé akvárium je iné, a preto dávkovanie závisí od množstva a druhoch chovaných koralov a ich individuálnych potrebách.

Odporúčaná hladina fluóru vo akvarijné vode je 1,2 - 1,4 mg / l (ppm)

UPOZORNENIE!
Uchovávajte mimo dosahu detí. Na použitie v morskej akvaristike. Nie je určené na konzumáciu. Uzáver príliš neuťahujte, mohli by dôjsť k jeho poškodeniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá a vitamíny pre korály
Hmotnosť: 0.1 kg

AF Fluorine - fluor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Aquaforest je poľská firma, ktorá vďaka svojej kvalite a výbornej cene prerazila v celej Európe. Majú širokú ponuku výrobkov, ktoré môžete použiť pre sladkovodné alebo morské akvárium .