AF Component C - receptura na bázi jódu a fluóru 2L

Kód: COMPONENT C 2L
25,90 € 21,58 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Zložka COMPONENT C je určená na nápravu drobných nedostatkov v hladine jódu a fluóru v morských akváriách. Skimmer a filtračné médiá majú sklon odstraňovať stopové prvky z vody uzavretých akváriových systémov, takže je nutné ich doplňovanie.
V morských akváriách je jód zodpovedný za fungovanie buniek a za prenos živín. Fluór sa podieľa na kalcifikačnom procese a podporuje vývoj kostrových tkanív. Použitie zložky Component C zaisťuje udržiavanie obsahu jódu a fluóru vo vode na rovnakej úrovni ako je to v morskej vode.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka dokonalej rovnováhe medzi obsahom jódu a fluóru posilňuje zložka C sfarbenie tvrdých koralov. Výrazne ovplyvňuje intenzitu modrého a fialového sfarbenia a tiež zdôrazňuje biele sfarbenie koralov SPS.

Bezpečná koncentrácia prípravku minimalizuje šancu na predávkovanie, preto môžu zložku COMPONENT C používať aj začínajúci akvaristi.

Dávkovanie:

  • v akváriách so zmiešaným útesom sa dávkuje 5 ml na 100 l vody / 1 týždeň

Dávku možno tiež upraviť podľa spotreby vápnika - 1 ml na každých 20 ppm / 100 l vody.

U akvárií používajúcich metódu Balling - 20 ml / 1 l roztoku vápníku.Při použitie prípravku A, B, C by mal byť medzi každou dávkou dodržaný časový interval 5 minút.

 

Nemiešajte ani neskladujte komponenty v jednej nádobe.

Dodatočné parametre

Kategória: Trace elementy a stopové prvky a doplnkové preparáty
Hmotnosť: 2 kg

Aquaforest

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Aquaforest je poľská firma, ktorá vďaka svojej kvalite a výbornej cene prerazila v celej Európe. Majú širokú ponuku výrobkov, ktoré môžete použiť pre sladkovodné alebo morské akvárium .