AF Calcium 850g

Kód: 5902026730265
9,90 € 8,25 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.2.2024

Prostriedok na udržanie konštantných hladín vápnika a úpravu pH v morských akváriách. V morskej vode je konštantná hodnota vápnika nevyhnutná pre správny vývoj koralov a koralových rias. Odporúčaná hladina vápnika v akváriu je 380-460 mg / l (ppm).

Detailné informácie

Podrobný popis

AF Calcium 850g


Dávkovanie: 50 g vápnika sa rozpustí v 1000 ml vody RODI.

Dávkovanie by malo byť určené výsledkami vodných testov a dennou konzumáciou korálov. Pred použitím roztoku vápnika do vody sa odporúča vykonať test vody na kontrolu aktuálnych parametrov vody. 100 ml roztoku vápnika zvyšuje hladinu vápnika v 100 1 vody o 17,5 mg / l (ppm). Výrobok je tiež vhodný na bežné použitie, aby sa hladina vápnika zvýšila raz. 10 g vápnika v 100 1 vody zvyšuje hladinu vápnika asi o 35 mg / l (ppm).

Nedoporučujeme zvyšovať hladiny vápnika o viac ako 20 ppm za deň. Aby sa zachovala iónová rovnováha, mali by sa používať aj tlmivé roztoky KH a Reef Mineral Salt. Vápnik a horčík sa môžu kombinovať do jedného roztoku.

Obsahuje: chlorid vápenatý - CaCl2 (CAS: 10043-52-4). Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Používajte ochranu očí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak sú prítomné kontaktné šošovky a je to ľahké, odstráňte ich. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Obsah / nádobu zlikvidujte v súlade s národnými predpismi.


Dodatočné parametre

Kategória: Trace elementy a stopové prvky a doplnkové preparáty
Hmotnosť: 0.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Aquaforest je poľská firma, ktorá vďaka svojej kvalite a výbornej cene prerazila v celej Európe. Majú širokú ponuku výrobkov, ktoré môžete použiť pre sladkovodné alebo morské akvárium .