AF Calcium 850g

Kód: 5902026730265
8,99 € 7,49 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2022

Prostriedok na udržanie konštantných hladín vápnika a úpravu pH v morských akváriách. V morskej vode je konštantná hodnota vápnika nevyhnutná pre správny vývoj koralov a koralových rias. Odporúčaná hladina vápnika v akváriu je 380-460 mg / l (ppm).

Detailné informácie

Podrobný popis

AF Calcium 850g


Dávkovanie: 50 g vápnika sa rozpustí v 1000 ml vody RODI.

Dávkovanie by malo byť určené výsledkami vodných testov a dennou konzumáciou korálov. Pred použitím roztoku vápnika do vody sa odporúča vykonať test vody na kontrolu aktuálnych parametrov vody. 100 ml roztoku vápnika zvyšuje hladinu vápnika v 100 1 vody o 17,5 mg / l (ppm). Výrobok je tiež vhodný na bežné použitie, aby sa hladina vápnika zvýšila raz. 10 g vápnika v 100 1 vody zvyšuje hladinu vápnika asi o 35 mg / l (ppm).

Nedoporučujeme zvyšovať hladiny vápnika o viac ako 20 ppm za deň. Aby sa zachovala iónová rovnováha, mali by sa používať aj tlmivé roztoky KH a Reef Mineral Salt. Vápnik a horčík sa môžu kombinovať do jedného roztoku.

Obsahuje: chlorid vápenatý - CaCl2 (CAS: 10043-52-4). Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Používajte ochranu očí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak sú prítomné kontaktné šošovky a je to ľahké, odstráňte ich. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Obsah / nádobu zlikvidujte v súlade s národnými predpismi.


Dodatočné parametre

Kategória: Trace elementy a stopové prvky a doplnkové preparáty
Hmotnosť: 0.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Firma Aquaforest je poľská firma, ktorá vďaka svojej kvalite a výbornej cene prerazila v celej Európe. Majú širokú ponuku výrobkov, ktoré môžete použiť pre sladkovodné alebo morské akvárium .

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie