ZETLIGHT LANCIA 2 Marine 120cm 48W

Kód: 99406
325 € 270,83 € bez DPH
do 10 dní
Môžeme doručiť do:
3.5.2021

Nové LED osvetlenie v dĺžke 120cm, riadené šikovným telefónom, s LED čipmi. Verzia pre morské akvárium .

Doporučené pre dĺžku akvária: 120-140 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavnými výhodami týchto svetiel sú:

Integrované riadenie casovania a intenzity svietenia

Už žiadne objemné, nevzhľadné a nespoľahlivé časovacie hodiny! Lancia 2 disponuje integrovaným pripojením WiFi, ktoré umožňuje zapojiť ich do domácej siete a ovládať aplikáciou pre inteligentné telefóny (Apple i Android). Aplikácia ponúka nastavenie intenzity jednotlivých kanálov v piatich časových pásmach dňa (svitanie, poludnie, západ slnka ...). Postupné rozsvecovanie má pozitívny vplyv na zníženie stresu obyvateľov akvária.

Vďaka tomu, že svetlá môžu svietiť len na niekoľko málo percent svojho výkonu, je možné zásadne predĺžiť dobu, po ktorú je akvárium nasvietené - a to bez negatívneho efektu v podobe zvýšeného rastu rias.

V prírode slnečné svetlo nesvieti rovnomerne ani pri plne slnečných dňoch - zaujímavosťou je simulácia mrakov alebo v nočných hodinách fáz mesiaca.

Vysoko výkonné full spectrum LED čipy

Okrem bielych, disponuje Plant verzia i červenými, zelenými a modrými čipy. Nejde len o skvelé farebné podanie interiéru akvária a jeho obyvateľov - červenej a zelenej čipy podporujú rast i tých najnáročnejších akváriových rastlín, modré sú skvelé pre nočné osvetlenie.

Tri rôzne možnosti uchytenia

Svetlá umožňujú klasické uchytenie na hranu akvária za pomocou výsuvných kovových "nožičiek", rovnako ako obľúbené zavesenie na lanka nad akváriom. Skvětlá je možnosť použiť priložené adaptéry pre nasadenie do štandardných žiarivkových pätíc - prejsť na LED tak nebolo nikdy jednoduchšie!

Atraktívny dizajn a vodeodolnosť

Elegantný linky a prémiová povrchová úprava, celokovové telo, ktoré odvádza prebytočné teplo celým svojím povrchom je navyše vodeodolné s krytím IP67.

Úsporná prevádzka oproti žiarivkám

LED svetlá sú všeobecne oveľa energeticky úspornejšie, než klasické žiarivky. Nejde len o úsporu elektrickej energie, ale vďaka omnoho dlhšej životnosti (projektované až 50 000 hodín svietenia) sa zásadne znížia aj náklady spojené s výmenou žiariviek, ktoré postupne strácajú svoj výkon a spektrálne charakteristiky.

TYP: Zetlight ZP4000-1200M

Doporučené pre dĺžku akvária: 120-140 cm

Výkon W: 48 W

Svetelný tok: 4000 LM
 

Dodatočné parametre

Kategória: Morské akvárium
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.