Terárium sklenené 30x30x45cm

Kód: 107-PT2602
–31 %
Terárium sklenené 30x30x45cm
–31 % 39,99 € 33,33 € bez DPH
Vypredané

EXO TERRA Terárium sklenené 30x30x45cm - Terárium EXO TERRA Terrarium je ideálny príbytok pre plazov a obojživelníkov, navrhnutý európskymi herpetológmi. Predné otvárajúce sa dvere umožňujú ľahký prístup pre údržbu a kŕmenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

EXO TERRA Terárium sklenené 30x30x45cm

Špeciálne navrhnutý zámok zabraňuje úniku a dvere sa dajú otvárať samostatne. Horný vetrací sieťový kryt umožňuje prienik ultrafialového žiarenia UVB a infračerveného žiarenia a je možné ho celkom demontovať, aby bol uľahčený prístup, pričom má aj dekoratívnu a čistiacu funkciu. Na zadnej strane krytu je 5 uzatvárateľných vstupov pre vodiče a hadice na obidvoch stranách, je vhodný na inštaláciu skal vydávajúcich tepelné vlny, vodopádov, snímačov atď. dovnútra terária. Dolná doska terária sa zdvíha a umožňuje vloženie topného telesa na vyhrievanie. Vysoké predné okno je ideálne pre silnú vrstvu substrátu ( plazi žijúci v dierach), vodnú časť ( paludárium), alebo na upevnenie skrýše EXO TERRA Reptile Den. Prírodné pozadie je rovnakej farby ako sú všetky ostatné dekoračné predmety EXO TERRA ( napájačky, vodopády, topný kameň HEAT WAWE ROCK atď.) a poskytuje ďalší rozmer pre šplhanie. Patentovaný vetrací systém poskytuje optimálnu ventiláciu a udržuje predné sklo nezahmlené.

Skalnaté pozadie terária ROCK TERRARIUM BACKGROUND od spoločnosti EXO TERRA ( ktoré je súčasťou terária) sa ľahko odrazáva a má vynikajúci prírodný vzhľad. Vytvára viacrozmernú lokalitu, ideálnu pre šplhajúce sa plazy a ľahko sa použije ako okrasa prírodného terária. Farba a textura je rovnká ako u všetkých prírodnných dekorácii EXO TERRA a vytvára dokonalé harmonické prostredie, vlhké alebo suché. Hlboké drážky v zadnej časti sú dokonalé na ukrytie vodičov a hadic od čerpadiel, alebo skál vydávajúcich tepelné vlny. Pozadie je zhotovené z čierneho polystyrénu, takže nebude vyidieť, keď dôjde k náhodnému poškodenie pozadia ( biely polystyrén by bol veľmi nápadný, pokiaľ by došlo k jeho poškodeniu). Polystyrén má výhodu v tom, že pôsobí aj ako izolácia a ľahko sa reže, keď je potrebné ho prispôsobiť ľubovolnému tvaru terária.

Dodatočné parametre

Kategória: Terárium
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.