OZNÁMENIE : v dňoch 28.10. - 1.11. bude v našom e-shope vzhľadom k čerpaniu dovolenky a štátnemu sviatku prerušená expedícia zásielok

Sera Professional floreground 2L

Kód: 4001942033862
25 € 20,83 € bez DPH
do 7 dní
Môžeme doručiť do:
29.10.2021

sera floreground professional  -granulát na vytvorenie “dlhodobého“ dna - určený pre sladkovodné akvária. Dno bude ideálne prevzdušňované a tým bude maximalizovaná jeho filtrácia 

Detailné informácie

Podrobný popis

Sera Professional floreground 2L

Organické zvyšky budú okamžite rozložené na živiny rastlín, čím bude zaručené, že rastliny sa budú optimálne vyvíjať a budú pekné a zdravé. sera floregrund zabraňuje vzniku hnilobných miest v dne a tvorbe jedovatých plynov..

Návod na použitie sera floreground professional : 2 litre sera floreground vystačia na vytvorenie dna v 60 litrovom akváriu. Najprv rozhrňte sera floregrund po dne akváriovej nádrže a zakryte vrstvou akváriového dekoračného štrku, najmenej 4 cm vysokou. 

Skladujte mimo dosah detí a domácich zvierat.

Doba použiteľnosti min. 10 rokov od dátumu výroby - výrobnej šarže


sera systém hnojenia rastlín sa skladá z hnojiv sera florena, sera florenette A, sera fore plus a sera flore daydrops a tvorí ideálnu kombináciu pre všetky rastliny bez ohľadu, či prijímajú živiny cez listy alebo koreňmi alebo obomi cestami.

sera florena – sa vstrebáva cez listy a podporuje rast silných sýto zelených listov. sera florena a sera florenette A dodávajú rastlinám dôležité minerály ako kalium, železo a stopové prvky ako napríklad mangán.

sera floreplus – dodáva rastlinám dôležité makroelementy hlavne vápnik a magnézium a podporuje prirodzený spôsob rastu.

Návod na použitie: Dávkujte striedavo raz týždenne 5 mililitrov sera florena alebo jednu tabletu sera florenette A na každých 20 litrov akvarijnej vody. Tabletu sera florenette A položte blízko koreňov. Naviac (vždy ten deň, keď dávate sera florenette A - každých 14 dní) zatlačte cca 2 cm do dnového substrátu jednu tabletu sera floreplus na 20 litrov vody. Denne pridávajte jednu kvapku sera daydrops na 10 litrov vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživný substrát
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.