OZNAM : v čase od 24.7 do 28.7 2021 nebudú expedované objednávky !

Sera Granulate Menu 150ml

Kód: 70
Akcia
Značka: Sera
6,80 € 5,67 € bez DPH
Momentálne nedostupné

Určené pre akvarijné ryby žijúce v stredných a väčších hĺbkach. Skladba krmiva zaručuje dobrý zdravotný stav a vitalitu.

Detailné informácie

Podrobný popis


Zloženie

1. Müsli – pozostáva z viac ako štyridsiatich prísad. Ryby a vedľajšie produkty z rýb, pšeničné bielkoviny, pšeničné klíčky, spirulina, garnáty, krevety, plankton, kvasnice. Ideálne na zvýšenie vitality rýb v stresových situáciách ako napr. v období rozmnožovania a starostlivosti o poter ako i pri čistení akvária. Ceľkovo k posilneniu organizmu rýb.

2. Zelená pochúťka – pomaly ku dnu klesajúce zelené krmivo z obilnín a ich derivátov, pšeničné bielkoviny, kvasnice a tiež spirulina, chlorella a korenie podporujúce optimálne trávenie.

3. Energetická pochúťka – pre zdravý vývoj. Pozostáva z rybích bielkovín a derivátov, mušlí, krabov, ráčikov a vitamínov, bohaté na spirulinu, chlorella, garnáty tiež minerály a stopové prvky. Zvyšuje vitalitu a farebnú rôznosť rýb.

4) Farebná pochúťka – rybie bielkoviny a deriváty, mušle, krabi, ráčiky a vitamíny, s karoténom, cyklop a morské kôrovce. Podporuje intenzívne vyfarbenie rýb. Obsahuje minerály a stopové prvky.

Krmte úsporne i častejšie denne, ale len toľko, čo ryby spotrebujú do 3 minút.

Obsah vitamínov v 1kg: vit. A 36000 mj, vit B1 40mg, vit. B2 90mg, stabilizačný vit. C (L-Ascorbil-2-polyphosphat) 550mg, vit. D3 2000 mj, vit E 120mg.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.